Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Dzięki Artur za odpowiedz, czyli tak jak przewidywałem ustawienia znikną. Narazie ten temat nie będzie często odwiedzany, lecz z chwilą wprowadzenia VoLTE na iPhona pojawi się dużo krytyki. O ile osoby mieszkające w miastach z dobrym zasięgiem nie będą miały z tym problemu to ludzie z gorszym zasięgiem 3G i 2G będą narzekać na dość duży drenaż baterii bez możliwości zmainy ustawień na sztywne 2G lub 3G, będzie to spowodowane tym że telefon na siłę będzie szukał stacji LTE.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

VoLTE na iPhonie

Chyba dobry moment na takie pytania 🙂 Zapewne VoLTE i Wifi Calling pojawią się równocześnie.

 

Jak wygląda sprawa z bieżącym połączeniem w przypadku utraty któregoś z trybów?

 

Innymi słowy, co się stanie, gdy:

  • Rozmawiam w trybie wifi calling i tracę zasięg. Czy połączenie jest kontynuowane przez volte?
  • Rozmawiam w trybie volte i wchodzę w zasięg mojego wifi. Czy połączenie jest kontynuowane przez volte, czy zostaje przełączone na wifi?
  • Rozmawiam w trybie volte i tracę lte. Czy będąc w zasięgu wifi połączenie jest kontynuowane przez 3g/2g, czy przez wifi?

Rozumiem, że w dniu oficjalnego wprowadzenia obu usług prepaidowcy będą mogli z nich skorzystać 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

VoLTE na iPhonie

No i mamy ciszę w temacie. Połowa Q1 już za nami... Może jakieś kontrolowane przecieki, czy do końca lutego się uda?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

@0xdeadbeef, jeszcze nie mamy potwierdzonej daty, ale na pewno się doczekamy 🙂 Podobnie jeśli chodzi o pytania o WiFi Calling - odpowiedzi będą, gdy technologia rzeczywiście zostanie udostępniona. Póki co - pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. 

 

Update: WiFi Calling wystartowało na Samsungu Galaxy S7 (info w Nasz Orange, info na Twitterze). Ciągle nie znamy daty udostępnienia na iPhonach.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Witajcie sa szanse że uruchomicie na poczatku marca?Słyszałem taki plotki w salonie w Lublinie i kiedy wkońcu zmienicie wyswietanie w iphonie 4g na lte?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

@Jacenty34, nie znamy jeszcze daty udostępnienia VoLTE na iPhony, a co do zmiany wyświetlania typu sieci to jeszcze nie sprawdzałem dlaczego w iPhonach wyświetla się 4G, ale... wolałbyś, aby wyświetlało się LTE? Dlaczego? To ma dla Ciebie estetyczne znaczenie czy jest coś jeszcze? 🙂

 

@0xdeadbeef, co prawda WiFi Calling został udostępniony dopiero na Samsungi Galaxy S7, ale na stronie usługi znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania: http://www.orange.pl/wificalling


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Jest bardziej estetyczne i bardziej praktyczne bo dokładnie widać że jest Lte Dasz mi znać jak to w iphonie zmienić?Pozdrawiam


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

Nie możemy sami sobie zmieniać - zarządza tym opisem sieć. Sprawdzam już u naszych ekspertów dlaczego na iPhonach w Orange jest 4G, a w innych urządzeniach LTE i czy jest szansa na ujednolicenie. Dam znać w kilka dni.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

oki wielkie dzięki posiadam też służbowego iphona 6 w T-mobile i tam normalnie wyświetla mi się Lte jeszcze raz dzieki za zorientowanie się w temacie Pozdrawiam:)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

No i mamy szybką odpowiedź 🙂 Nasi specjaliści w pełni zgadzają się z argumentacją odnośnie 4G a LTE i z radością mogę napisać, że zgłosili już nazwę do aktualizacji. Gdy Apple wyda nową wersję oprogramowania - ma być już nazwa "LTE" także dla iPhonów w Orange 🙂