Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Windowv2  takie pytanie to na blogu Orange zadaj 😄

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Anonim Niestety Redmi 9 nie ma dalej na liście. Ale jeśli się pojawi, to z pewnością przemyślę przejście do Orange z numerem! 🙂 Mam umowę z obecnym operatorem do 10 stycznia 2022. 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Anonim  lista jest nie aktualna, mojego telefonu na niej nie ma, tak jak i wielu innych Xiaomi, ale volte powinno działać.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Z tego co widzę na stronie Orange - na liście dla Xiaomi jest obecnie tyle:

 

Mi 9 SE, Mi 10,  Mi 10 Pro, Mi 10T Lite, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi11, Mi 11 Ultra, Mi 11i, Mi11 Lite 5G, Redmi 8, Redmi 8A,  Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi Note 9s, Redmi Note 9T 5G, Redmi Note 10 Pro


Redmi 8 na niej jest. Może zaktualizowali, bo niedawno było cienko z tym. Ale zobaczymy - do końca obecnej umowy jeszcze ponad pół roku. Pytanie, co mi obecny operator przedstawi na przedłużenie 😄 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Anonim  to widocznie lista zaktualizowana, będzie reszta modeli, to gwarantuję 😎

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Oby! 🙂 Do tego niech Orange postawi dodatkowy nadajnik w mojej okolicy i będzie świetnie. Chociaż nie ukrywam, że u obecnego op-a mi dobrze, mam lekki sentyment do tej sieci. Ale jeśli w Orange będzie korzystniej... To - czemu nie? 😉 Ostatnie AMA gdzieś mnie kusi, żeby z polskiej sieci wrócić do francuskiej - będzie ciężko z podjęciem takiej decyzji, ale... internet mam w Orange, telewizję także - więc no 😄 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?


@Anonimnapisał(-a)

@Windowv2  takie pytanie to na blogu Orange zadaj 😄


@Anonim Pytałem na TT i takie coś napisali 

Windowv2_0-1623535769196.png

 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Windowv2  typowy unik operatora, nic się na to nie poradzi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 36
  • 0

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Po prostu my jako klienci musimy jak to się mówi zagłosować nogami 🙂

Obesrwuję oferty konkurencji i muszę przyznać, że chyba przejdę do T-Mobile znowu. Bo tam VoLTE jest bez żadnej łaski, dają 100 GB internetu, może będą dawać więcej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@olanyKlient- trawa jest zawsze zieleńsza u sąsiada 😉

Odnośnie VoLTE i VoWiFi - posiadałem swoje numery telefonów w pewnej sieci, w której usługi działały bezkosztowo i bezproblemowo jeśli obsługiwał je dany telefon (czyli gdy w ustawieniach telefonu była możliwość ich włączenia).
W zeszłym roku przeniosłem numery do innego operatora. Okazało się, że oferuje VoWiFi i VoLTE także bezkosztowo ale jest mały haczyk - jeśli włączysz sms'em usługę VoWiFi to aby korzystać z VoLTE, musisz mieć w ustawieniach telefonu włączone na stałe VoWiFi. Jest to problematyczne w miejscach, w których mamy słabe WiFi i odbija się to na jakości połączeń.
Wróciłem do "zwykłego" VoLTE 😉

Generalnie - teoretycznie i jeden i drugi operator publikuje listę "zgodnych" telefonów, ale bez problemu ich w/w usługi działają też np. na Xiaomi, których nie ma na liście.