Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie adresu z Nexery.

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usunięcie adresu z Nexery.

Jeśli chodzi o inwestycje Nexery to ogólnie mają bałagan, na Lubelskiej chcieli podłączać dom wyburzony 4 lata temu (pytali mnie gdzie jest bydynek nr 12, jakie było ich zdziwienie jak im pokazałem trawnik).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@slav72 najgorszy jest brak kontakt z nimi. Na maile nie odpowiadają a telefonu do nich nie ma - można tylko z botem podyskutować. Mam związane ręce. Mieszkam w  centrum

miasta koło jednej z głównych ulic, sasiad ma Orange od 5 lat studzienkę mam 2 metry od ogrodzenia a nie moge się podpiąć do światłowodu w XXI wieku.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@agat13 A możliwe ze nas skreślili bo nie mogli dostać się do rury kanalizacyjnej? Bo my mamy założony zawór zwrotny. Czy to nie ma raczej nic wspólnego. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21 to nie ma nic wspólnego kanalizacja deszczowa/ściekowa a teletechniczna to dwie różne sprawy. Co do kontaktu z  nimi to proponuję podejść do techników jak będą u sąsiada i od nich uzyskać kontakt. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usunięcie adresu z Nexery.


@Ciocia21napisał(-a)

Dom wielorodzinny - 4 mieszkania. 


Już się orientuję o który adres chodzi, ta ładna działeczka z  domem w głębi, właśnie to jest problem, studzienka jest w pobliżu ale za to "kupa" roboty ziemnej dla nich, dlatego odpuścili. Gdybyście mieli pociągniętą w ziemi rurę ochroną (PCV lub arot PE) od ogrodzenia w pobliżu studzienki do domu to wtedy podejrzewam że nie byłoby problemu (przeciągnęli by tylko kabel przez tą rurę i wyszli na budynku kończąc skrzynką i od niej rozprowadzili do chętnych).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@agat13 Ale identyczna  sytulacja jest pod 24. Tylko ja jestem na końcu. My jesteśmy w stanie nawet sami położyć orurowanie- tylko nie wiem z kim i gdzie trzeba zagadać. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13042
  • 53540
  • 622

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21 Z tym orurowaniem to nie tak łatwo. Jeśli na terenie prywatnym, to ok. Wystarczy rura HDPE. Schody zaczynają się przy wejściu na grunty gminy lub sąsiada. W pasie drogowym każde wbicie szpadla powinno być zgłoszone, a na roboty wykonany projekt. Firma, która realizuje inwestycję światłowodową wszystkie uzgodnienia musi zrobić przed pracą i koniecznie mieć dokumentację projektową. To tak w skrócie. Stąd Twoja chęć do współpracy powinna zainteresować Nexerę, ale to oni powinni wprowadzić przyłącze do punktu dostępowego/kanalizacji


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@agat13  Tylko pytanie dlaczego od marca widniałam w projekcie następnie w budowie oraz prawie gotowy. Już na wstępie powinni nas skreślić. W marcu dostałam od Nexery odpowiedź iż mój adres jest w projekcie. Jeśli jest zgłoszony popyt to jest rozeznanie terenu i jeśli przechodzę wstępne rozeznanie i dołączają mnie do realizacji to jak w osotnie fazie mogą odłączyć adres. Takie rzeczy robi się na samym początku. 

FD8F52CA-4C33-4398-B0EE-4B1C95D6CE71.png


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13042
  • 53540
  • 622

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21 Jak tak czytam, to czasem wydaje mi się, że ten projekt nieco na głowie stoi...dlatego uważam, że trzeba beneficjentów pilnować i namolić we własnym interesie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Usunięcie adresu z Nexery.


@Ciocia21napisał(-a)

@agat13  Tylko pytanie dlaczego od marca widniałam w projekcie następnie w budowie oraz prawie gotowy. Już na wstępie powinni nas skreślić. W marcu dostałam od Nexery odpowiedź iż mój adres jest w projekcie. Jeśli jest zgłoszony popyt to jest rozeznanie terenu i jeśli przechodzę wstępne rozeznanie i dołączają mnie do realizacji to jak w osotnie fazie mogą odłączyć adres. Takie rzeczy robi się na samym początku. 

FD8F52CA-4C33-4398-B0EE-4B1C95D6CE71.png


na pewno bym sie nie sugerował jakąś mapa na www.
to że nie oddadzą Twojego adresu we wrześniu nie oznacza że już nigdy sieci nie dociągną.
no chyba że otrzymasz oficjalną odpowiedz.
nexera również realzuje przyłącze na koszt klienta tylko że nie jest to miejsce aby to tu opisywać