Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie adresu z Nexery.

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53541
  • 622

Usunięcie adresu z Nexery.

@slav72  z tego wynika, że idą  na łatwiznę.  Tam gdzie jest orurowanie gotowe, bez rycia i kopania, to doprowadzają.  Tam, gdzie  trzeba dodatkowo projekt i uzgodnienia robić, odpuszczają 

Potwierdza to zdjecie. Przy studzienkach robią  odejścia, a jak klient pomiędzy.......


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Dom wielorodzinny - 4 mieszkania. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53541
  • 622

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21  czy do budynku dochodzi kabel rozdzielczy w kanalizacji? Jeśli tak, to na klatce, lub na murze jest skrzynka, skąd prowadzone są kable telefoniczne.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

9E5DD58D-2E44-4E12-B4D6-65F8A9E12201.jpeg

Tak @agat13 ale 24 ma gorszy dostęp niż my a Oni maja zaplanowane podłączenie na 27.09. Co lepsze po przeciwnej stronie ulicy kamienica 2 pietrowa tzn pustostan który stoi od 10 lat na stronie Nexery jest w trakcie realizacji!! I ja się pytam w jaki sposób Oni robią wizje???


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21 to faktycznie dziwne, a dopytam czy to kamienica prywatna czy ADM (miejska) i czy jest studzienka teletechniczna przy budynku, bo jak nie  było to też lipa gdyż szli po łatwiźnie jak to ujął @agat13 .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@agat13 Nie połączenie telefoniczne mamy bezpośrednio z słupa. Nie mamy wspólnej klatki każdy ma osobne mieszkanie i osobne wejście do

budynku. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@slav72 Jest to prywatny dom. Gdzie są 4 osobne mieszkania, 4 osobne wejścia. Studzienka tak jak na zdjęciu wyżej jak wyjdę to od mojej bramki 2 metry 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53541
  • 622

Usunięcie adresu z Nexery.

@Ciocia21  właśnie ten brak podejścia do budynku  przez kanalizację jest problemem i powodem rezygnacji z inwestycji. Idą na łatwiznę 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

@agat13 Wydaje mi się ze 24, 26 ma identycznie. A odłączyli tylko

mnie od inwestycji. Czy da się to jakoś przeskoczyć? Czy jak się skontaktuje z CPPC to coś załatwię? Bo zostanę na lodzie i nikt w najbliższym czasie nawet nie będzie brał pod uwagę mojego adresu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 90
  • 0

Usunięcie adresu z Nexery.

Od 5 lat jesteśmy cały czas odprawiani z kwitkiem- najpierw dostarczaliśmy księgi wieczyste do umowy, potem nie załapaliśmy się na modernizacje następnie ze popyt w okolicy za mały,  Potem znowu Umowa jest, brak w bazie OW. W notatce pre-LKI ma status - w trakcie  (rozpoznanie popytu).

Jest tez wycena ORS. Aż w końcu osoba z która wszytsko załatwialiśmy zwolniła się z pracy a nowa nie bardzo była zainteresowana pomocą.