Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomienie nowej stacji bazowej

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Między 3 a 5 marca rzeczywiście były trudności, za które przepraszam. Obecnie jest informacja że problem rozwiązany. Pozostaje tylko dalej problem z zakłóceniami.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

,,,a czy coś wiadomo na temat nadajników innych operatorów,tzn.Play,Plus,czy także będą "zawieszone" na tym maszcie,bo T-Mobile już chyba na nim działa, ktoś ma jakieś info???


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Play ma ruszyć w tym miesiącu ,max Kwiecień. Może oni sygnał będą  mieć lepszy?! O Plusie nic mi nie wiadomo.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Plus to w ogóle jakiś "komórkowy skansen"...ale pewnie załapią,,,za dwa lata 😜


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Play juz nadaje z OwczarEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej


@Wojciechnapisał(-a)

Między 3 a 5 marca rzeczywiście były trudności, za które przepraszam. Obecnie jest informacja że problem rozwiązany. Pozostaje tylko dalej problem z zakłóceniami.


Potwierdzam dzisiaj wychodzące już działały normalnie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Potwierdzam. Właśnie rozmawiałem bez problemu ze Szczodrkowic. Wcześniej (na roamingu krajowym) nie działało.  Good job!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Czy ktoś w ogóle planuje montaż anteny lub tp w miejscowości Trzcińsko Zdrój lub Rosnowo woj zachodniopomorskie, zasięg głownie w budynkach jest zerowy zerowy czaicie?! Rosnówko ZERO % masakra jakaś i co z tego ze są 10km od tych miejscowości nadajniki ale co mają rozmawiać tylko na dworze? w domu niem a szans 

 

Opera Zdjęcie_2019-12-01_211838_mapabts.pl.png

 

W zaznaczonym obszarze są też małe miejscowości co i tak net to żenada w domach chwalicie się tylko że jest ok ale tylko na zewnątrz!

 

To już play lepiej tam wychodzi z zasięgiem i tmobile, plus 50% coś tam, a wy?

 

Wiem i tak nić nie zmienicie ale nie będzie zmian w tym obszarze terenu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

@scanx nie tylko u Ciebie tak jest. U nas (Ryczów - Żelazko gm. Ogrodzieniec) nie ma zasięgu i zapowiada się że tak zostanie, a pisaliśmy kilka lat temu o bts'a i nawet odpowiedzi nie dali.

 

W okolicy stoi już pół roku Play i ludzie przechodzą do nich a sporo osób ma firmy i spore abonamenty Emotikon: Bardzo szczęśliwy  

 

Wasza strata Orange Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Zabawnie jest to że idea w latach 90 wystawiała nadajniki po czym Orange przejął.

 

Po mapie stwierdzam że jest przez tyyyle lat Orange dzisiejszy jest do tyłu z zasięgiem a spodziewałem sie lepszego... od play.

 

Baaa to Play ma tak rozsiane nadajniki jak pluskwy i tam gdzie pokazałem ma lepszy zasieg. W miastach nawet orange sie chowa. 

 

 

Jednym słowem zawiodłem się i to fakt strata dla orange

 

Drugim dobrym zasiegiem jest tmobile (era)

 

Nie rozumem dlaczego nie jest dla nich priorytet inwestować tam gdzie jest kiepsko.

 

Play to wie i działa że nie ma np u mnie obciążenia nadajników a w Orange co chwilę. Ehhh szkoda słów...tylko zysk zysk i zysk.