Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UOKIK


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

UOKIK

Co myślicie o ostatniej decyzji? 

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53201
  • 617

UOKIK

@Venomoth3  myśli sz z o tym? 

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=17696 

Uważam, że wszystkie umowy i regulaminy usług powinny być zrozumiałe i czytelne, a klient informowany za co płaci, co dostaje w promocji i na ile za free.. Transparentność i konkrety, a nie " doczytaj sobie ". Skoro oferta przedstawiana jest klientowi to ze wszystkimi konsekwencjami i kruczkami. Bez gwiazdek i drobnego druku.. 

Wiem, wiem... By się wtedy gorzej sprzedawało, ale uczciwie. Nie każdy zrozumie i chce czytać całe regulaminy... bo umowy niestety trzeba


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

UOKIK

Osoba, która zechce skorzystać z usług, nie musi być mamiona naciąganiem i ukrywaniem zobowiązań pod gwiazdkami. Jestem zdecydowany, to biorę. Nie jestem, to szukam u konkurencji lub rezygnuję.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

UOKIK

Uważam że tylko uczciwość i przejrzystość ofert, a tym samym identyczne podejście do użytkownika usług i przyszłego klienta jest obowiązkiem danego sprzedawcy usług/ operatora (i nie mówię tu o jednej firmie lecz o wszystkich) jest to także gwarancją zaufania danego klienta do danej firmy (takie zaufanie bardzo łatwo stracić, a konkurencja czuwa).