Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragiczna jakość połączeń z UK


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Tragiczna jakość połączeń z UK

Odbieram bardzo dużo połączeń z UK.

(od klientów, także zwykle są to za każdym razem inne osoby)

Staram się z danymi kontaktowymi dodawać notkę żeby dzwonili przez VOIP typu WhatsApp, ale nie każdy ma możliwość, a część nie doczyta i tak dalej....

 

Jakość połączeń komórkowych jest TRAGICZNA, bardzo ciężko się dogadać, w porównaniu do VOIP.

A że głupio tak każdemu mówić jak już dzwoni żeby oddzwonił przez WhatsApp bo nie rozumiem co do mnie mówi....to muszę kontynuować w cierpieniu taką rozmowę i próbować wydedukować co druga strona do mnie mówi.

 

Ale przechodząc do rzeczy...czy możecie wypracować z głównymi operatorami w UK jakieś rozwiązanie które jakkolwiek poprawi tą tragiczną jakość rozmów i tragiczny bitrate, kompresowany pewnie po drodze 10 razy przez różne urządzenia?

 

Po swojej stronie akurat mam już VoLTE i na jakość rozmów krajowych nie narzekam.

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Tragiczna jakość połączeń z UK

@forumowicz0 czy sprawdzane były połączenia na innym telefonie? Warto może taką próbę przeprowadzić.

Jeżeli nadal uważasz, że to wina po stronie operatorów, to trzeba zrobić zgłoszenie na infolinii, czacie i przedstawić zaistniałą sytuację. 

Jako użytkownicy nie mamy wpływu na jakość połączeń, chyba, że problem jest po stronie urządzenia, dlatego proponuję sprawdzić na innym.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Tragiczna jakość połączeń z UK

To nie wina mojego telefonu....iPhone 12 z aktywnym VoLTE więc o żadnych problemach sprzętowych nie ma mowy

 


Jeżeli nadal uważasz, że to wina po stronie operatorów, to trzeba zrobić zgłoszenie na infolinii, czacie i przedstawić zaistniałą sytuację. 

Wina jak wina - dowiem się że wszystko działa tak jak ma działać bo "taki jest system i takie jest połączenie z UK"

Ten post jest po to żeby Orange zaczęło myśleć o jakichś zmianach systemowych i bliższej współpracy z operatorami w UK.

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczna jakość połączeń z UK

@forumowicz0  jakość połączeń uzależniona jest od wielu rzeczy i diagnoza twojego problemu, nie jest prosta, klient może ze stacjonarki dzwonić czy badziewnego telefonu, lub mieć problem z zasięgiem i wspierać się Vow-fi (jakość głosowa kiepska), Połączenia zagraniczne zawsze stwarzają problemy, choć dzwoniąc do niemieckich klientów, jakość połączeń znakomita, dziwi więc że bogate kraje jak UK gdzie co 2 ma iPhone, ma tak słabe połączenia, choć może i na styku gdzieś ta jakość taka marna.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Tragiczna jakość połączeń z UK

@forumowicz0 nie w te miejsce zgłaszasz swoje problemy. Tu tylkk pomagają użytkownicy użytkownikom. Z Orange prócz zespołu NO mało kto zagląda. Czasami pojawiają się pracownicy.

Jak chcesz przedstawić swoje problemy, to tu masz sposoby kontaktu z Orange:

https://www.orange.pl/view/kontakt