Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

Od wieczora 15.03.2017 raptem telefon przestał obsługiwać moja kartę sim. Nie mogę wysyłać wiadomości, dzwonić czy połączyć się z netem. Nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. Okazało się że telefon karty innych sieci obsługuje (Virginia mobile, plus gsm) ale żadnej karty orange (próbowałam 4rozne karty). Sama karta w innym telefonie działa. Pomóżcie co się mogło stać?
5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

@DorotaPomorskie 

A orientujesz się jak daleko masz do przekaźnika - stacji bazowej, może jakaś awaria?   Na stronie http://beta.btsearch.pl/  można określić lokalizacje.

 

Lepsza będzie strona https://www.orange.pl/view/mapazasiegu  - na niej też można zgłosić problemy z zasięgiem.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

@DorotaPomorskie, Twój problem opisałem już w jednym tematów. Chętnie powtórzę..."@DorotaPomorskie, wpisz w telefonie kod *#06# i sprawdź nr imei telefonu. Jeżeli wyświetlą się same zera, znaczyć to będzie, że w aparacie podczas likwidacji simlocka uszkodzono część danych urządzenia odpowiedzialnych za powyższy numer. Konieczne będzie podejście do najbliższego serwisu GSM i odtworzenie nr imei...ten problem bardzo często generuje błędy w działaniu kart sim."

Pozdrawiam 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

@Misiek62 W innym telefonie karta działa więc to nie wina zasięgu, z resztą byłam z tym telefonem w salonie Orange i dalej był problem.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

@mabud73 telefon sim locka nie miał nigdy, poza tym sprawdziłam numer Imei i jest w porzadku. Antena też ok bo innych sieci karty obsługuje bez problemu. Coś się zadziałało że ten konkretny telefon nie obsługuje tylko kart sim orange.
Anonim

Nie dotyczy

Telefon w którym nie działa tylko sim Orange

@DorotaPomorskie o jakim jest mowa telefonie ? Czy to Samsung S5610?