Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatłowód za płotem od 2 lat


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Swiatłowód za płotem od 2 lat

Szanowni,

poszukuję kontaktu do osoby /działu / podmiotu odpowiedzialnego za inwestycję na terenie Warszawy, gmina Włochy, sprawa jest teoretycznie dość prosta bo dotyczy podłączenia światłowodu do mojego mieszkania, tyle od ponad dwóch lat jedyne informacje jakie otrzymuję to brak możliwości instalacji światłowodu pod podanym adresem,

inwestycja przeciąga się w nieskończoność, termin jej zakończenia przekładany był już dwukrotnie, a tymczasem wystarczy zapanować nad „systemem” i wprowadzić do niego mój adres,

tym bardziej że słup z odpowiednią infrastrukturą stoi 4 metry od mojego okna, no i powiedzmy w centrum okolicznych domów do których światłowód można podłączyć lub dawno jest podłączony.

 

Podczas którejś już z rzędu rozmowy z konsultantem uzyskałem ciekawą informację, że wystarczy zadzwonić pod nr 510 100 100 i zgłosić konieczność aktualizacji danych w bazie instalacji światłowodu,

przyjedzie technik który na miejscu zweryfikuje czy istnieje możliwość podłączenia czy też nie, oczywiście tak zrobiłem, podczas kolejnej rozmowy z 510 100 100 usłyszałem że to zwykła ściema, ktoś po prostu chciał „spuścić mnie nie drzewo” przecież marne szanse że po raz drugi będę rozmawiał z tą samą osobą..

ktoś.. coś.. ?

 

_______________

* Przeniesione z działu Internet domowy  – moderator Kinga

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Swiatłowód za płotem od 2 lat

@Pomarancz1 Znów użyje problematycznego słowa : dorejonizowanie...nie jest takie proste. Czasem się zdarzy cud,całe przeważnie to droga przez mękę. Zależy z jakiego funduszu była wykonywana inwestycjami jeśli z POPC będzie trudniej. Jeśli że środków własnych Orange łatwiej. Koledzy za moment podadzą strony na których można weryfikować swój adres i adresy sąsiadów, które zostały już podłączone trzeba zgłosić adres na maila " białe plamy" oraz na drugiego- Orange zapotrzebowanie na FTTH 😁. Chłopaki, do dzieła

Nie chcą, to ja pociągnę: bialaplama@cppc.gov.pl

Deklaracja: https://www.orange.pl/view/sfh

Zasięg usług: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl

Beneficjenci POPC: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet

W samym Orange nic się nie dowiesz, bo nie ma namiarów na inwestycje.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Swiatłowód za płotem od 2 lat

@agat13dzięki za konkretną odpowiedź, już się biorę za pisanie / zgłaszanie 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Swiatłowód za płotem od 2 lat

@Pomarancz1 Informuj o skutkach, ktoś coś zawsze doradzi. Jeśli byś podał ulicę i miasto to chłopaki coś więcej może wygrzebią info

Powodzenia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

Swiatłowód za płotem od 2 lat

poproszę jeszcze o email "Orange zapotrzebowanie na FTTH"

adres ?

Warszawa, Świetlana 13 - tam gdzie dochodzi tylko neostrada 10Mb 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Swiatłowód za płotem od 2 lat

@Pomarancz1 Wyżej pod hasłem Deklaracja. Co więcej wygrzebałem? Nie widzę żadnej wzmianki o FTTH...ale jeszcze poszperam...