Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Standardowo, czyli kiedy będzie światłowód?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Standardowo, czyli kiedy będzie światłowód?

Dobry!

Ostatnio mocno mi się nudziło i obejrzałem kilka filmików z serii "Jak to działa" na waszym "jutubowym" kanale i tak mnie to zainteresowało, że skończyłem na reklamach tegoż internetu 😄

Szczególnie zainteresowała mnie wasza nowa? oferta 1Gb/s, która przebija chyba wszystko co jest aktualnie na rynku i dlatego chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa w "mojej" miejscowości.

 

Z tego co wyczytałem z mapy UKE, to planowana rozbudowa w miejscowości Cybinka jest wyznaczona na dzień 30.09.2020, to ostateczny termin czy może się coś zmienić (na lepsze mam nadzieję)? Głównie interesuje mnie ulica Szkolna.

Dodam, że aktualnie w tej miejscowości jest prowadzony remont drogi z czego samo Orange mogłoby skorzystać i pociągnąć kilka m lub km "magicznego kabelka" (podobnie uczynił miejscowy dostawca internetu ale jego oferta jest według mnie nieciekawa)

 

Niedawno nawet widziałem dwa wasze samochody i kilku "pomarańczowych ludków" przy waszym budynku w tej miejscowości i tak mnie natchnęło na poszukiwanie informacji na ten temat.

 

To chyba tyle, dzięki!

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Standardowo, czyli kiedy będzie światłowód?

Standardowo można odpisać że nic nie wiadomo póki instalacja nie jest bliska ukończenia.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Standardowo, czyli kiedy będzie światłowód?

A tak niestandardowo? 😄

Możesz powiedzieć coś więcej? Jakieś szczegóły?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Standardowo, czyli kiedy będzie światłowód?

Nie pracuję w Orange to po za tym co sam możesz znaleźć w necie nie wiem. Jeśli uruchomienie jest blisko, info będzie dostępne na BOK czy w salonie. A jeśli jest daleko, to śledź media lokalne.