Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skrzynka PCM a neostrada


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Skrzynka PCM a neostrada

Mam telefon stacjonarny Orange chciałbym podłączyć Neostradę (przynajmniej 4 MB) Na mapie orange są możliwości techniczne do 10 MB technik nawet nie przyjechał stwierdził że nie ma możliwości technicznych ponieważ jestem podłączony do skrzynki PCM Na infolinii są możliwości,przez czat są możliwości w salonie już mają wątpliwości kierują do technika 

Dlaczego orange wprowadza klientów w błąd? i jakie mam dalej możliwości żeby mieć neostradę

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1379

Skrzynka PCM a neostrada

Niestety informacja w komputerze nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością (ciężko ogarnąć wszystkie punkty adresowe). A orientujesz się czy Twoi sąsiedzi podpięci do jednej skrzynki nadal mają aktywne telefony? Bo sporo osób rezygnuje z telefonów stacjonarnych i może jest możliwość pominięcia PCM?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Skrzynka PCM a neostrada

No własnie linie są a ludzie telefonów już nie mają 

Sam mam jedną aktywną drugą zawieszoną i zerwaną przez wiatr

tylko jeden sąsiad koło mnie ma telefon aktywny do najbliższej 

skrzynki PCM mam 3 słupy czyli około 150 m jesteśmy na końcu linii dalej abonentów już nie ma


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1379

Skrzynka PCM a neostrada

Spróbuj parę razy zadzwonić na infolinię i poprosić o zmianę linii z PCM na zwykłą. Od razu powiem, że nie każdy doradca ma uprawnienia/potrafi do zrobić. I też ostrzegam, że nie zawsze jest to możliwe. Ale wtedy jest cień szansy na Neostradę.

Jak nie znajdziesz osoby na BOK z takimi możliwościami, wyślij pismo (z podpisem) na maila bok@orange.pl lub na adres korespondencyjny w Skierniewicach.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Skrzynka PCM a neostrada

Dzięki będę walił drzwiami i oknami