Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skąd ten lejek? 10/10Mbps


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Witam, skąd ten lejek?

 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

To Kraków?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Tak, domyślnie jest ~150Mbps DL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Osiągnąłes tyle w Krakowie? To pewnie jakieś ograniczenia na stacji by kolokwialnie pisząc "starczyło" dla wszystkich. W Krakowie jak na duże miasta nadajniki mają słabą moc i jest ich mało. Ale macie za to dużo eko-świrów.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Możliwe też, że włączył Ci się "lejek techniczny". Jest to ograniczenie prędkości uruchamiane w przypadku, gdy powodujesz zbytnie przeciążenie nadajnika (czyli jesteś tzw. hevy userem), wynikające z § 10 pkt 2 regulaminu świadczenia usług. Ograniczenie uruchamia się maksymalnie raz na dobę w godzinach 7-23., potem jest wyłączane.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Tak, na 3 pasmach z AC810S mam 150Mbps, na telefonie (iX) w centrum mam 170Mbps. Nie jest więc to problemem. Ten pojawia się zwykle z samego rana, lub w weekendy gdy większa część ludzi siedzi w domach, a na BTSach lecą lejki bo zbyt duża ilość słuchawek podpięta na klaster.

Mam bliżej BTS ale jest stricte na blokowisko skierowany, więc celuje na ten sięgający "wioski" 😉 Skotniki - LAC 52811 i nigdy tu nie było problemu.

Pewnie któryś z upierdliwych modów mających wgląd w moje IP, doszedł po IMEI że opisałem bug z brakiem lejka pomimo wykorzystania pakietu, na samej częstotliwości B7 - 2600MHz 😉 było sztywne 50Mbps.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

W takim wypadku powinni dokonać tego wczoraj gdy darłem Mojave i inne instalki dla OSX'a. Z tym, że co to ma do rzeczy, że mój DL jest taki normalny(jak na LTE) i agreguje 3 pasma. Widać 'lepszym' się obrywa 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Kraków, Poznań też mniej więcej tyle. W-wę wrzuciłem 

T-Mobile

Bez tytułu2.png

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Skąd ten lejek? 10/10Mbps

Puściło... szkoda, że nie w dni wolne od pracy. Za usługą TV to kolejna która przechyla szalę na rezygnację i nauczkę w przyszłości z usług Orange.