Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S21 problem z danymi komórkowymi


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Chodzi o to że oni nie widzą wady w sprzęcie. Znów odeślą do Orange. Spróbuję w następnym tygodniu pojechać do nich ze swoją kartą i może uda się sprawdzić na takim samym modelu? Nie wiem czy dadzą taka możliwość 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18628
  • 53344
  • 721

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052 warto ponowić oddanie sprzętu do naprawy. Może w którymś momencie uda się wychwycić usterkę i naprawić.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Mam drugą z internetem mobilnym. Sprawdzałem na początku w domu i było to samo. Nie testowałem tego dłużej 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052  jak będziesz u nich to pokaż im jak to działa(nie działa), niech wezmą również Twoją fizyczna kartę SIM i niech sprawdzą w innym sprzęcie.

Anonim

Nie dotyczy

S21 problem z danymi komórkowymi


@Piotrek052napisał(-a)

Chodzi o to że oni nie widzą wady w sprzęcie. Znów odeślą do Orange. Spróbuję w następnym tygodniu pojechać do nich ze swoją kartą i może uda się sprawdzić na takim samym modelu? Nie wiem czy dadzą taka możliwość 


Powinni sprawdzić, jak taki model mają na stanie, osobista wizyta najlepsza 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052  jeżeli masz możliwość i w Twoim miejscu zamieszkania znajduje się APS Samsunga to udaj się tam bezpośrednio i wytłumacz o co kaman (zawsze bezpośrednia wizyta/rozmowa lepsza niż przez pośredników czyt. salon).


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Witam ponownie...

Telefon oddany dziś rano do autoryzowanego serwisu. Właśnie go odebrałem i zrobili to samo co wcześniej czyli wgrali nowe oprogramowanie ponieważ twierdzą że telefon nie jest uszkodzony. Przy mnie sprawdzali inne dwie karty Orange i lte działało. Na ich telefonie zastępczym chyba Samsung J przez cały dzień LTE działało bez problemu. W niedzielę wróciłem z województwa lubelskiego w którym byłem przez tydzień i LTE działało bez ani jednego rozłączenia. Poradźcie co robić bo już brak sił do tej całej sytuacji.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

S21 problem z danymi komórkowymi

@Piotrek052  jeżeli problem będzie się powtarzał proponuję udać się do salonu Orange z problematyczną kartą pokazać co i jak i poprosić o wyjaśnienie sytuacji.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 39
  • 0

S21 problem z danymi komórkowymi

Zrobiłem tak już po pierwszej naprawie z dokumentacją od Samsunga. Niestety stwierdzono po czasie że wszystko jest dobrze po stronie Orange I to problem z aparatem. Oczywiście udam się jeszcze raz do salonu ale jeżeli problem nadal będzie występował a Orange stwierdzi że to wina aparatu to co wtedy? Jakieś następne kroki? Bo póki co kręcę się w kółko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32443
  • 36805
  • 1369

S21 problem z danymi komórkowymi

W salonach Orange nie ma serwisu technicznego. Dla mnie to kwestia konfiguracji APN. Ew blokad dcb na numerze jeśli to numer w ofercie na kartę.