Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 24
  • 0

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

Witajcie

Przed moim domem zamontowany jest słupek orange, niestety blokuje mi wjazd na przydomowy parking, który niedawno został utworzony od frontu domu. Gdzie mogę się zgłosić z prośbą o jego przesunięcie? 

 

Pozdrawiam

Edyta


brac.jpg
14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53625
  • 624

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

@dysiorek Zrób najpierw zgłoszenie na infolinii. Będziesz miała nagraną rozmowę w której oznacz dokładnie i precyzyjnie w czym jest problem i poproś o przesunięcie słupka. Możesz odczytać opis jaki jest na słupku, podając konkretnie o który chodzi. Staraj się być precyzyjna w sprawach technicznych. To nie jest prosta sprawa, więc im lepiej opiszesz, tym skuteczniej zadziałasz.

Drugie: napisz list polecony z tymi samymi danymi poparte zdjęciami i opisem. Zdecydowanie poproś o usunięcie/przebudowę tego słupka w inne wskazane miejsce. Wyślij na adres korespondencyjny w Skierniewicach listem poleconym. 

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34,

z dopiskiem "infrastruktura"

Możesz również powołać się na procedurę zagrożenia wynikającego z możliwości uszkodzenia słupka przy wjeździe (oczywiście przypadkowego) i na estetykę sieci. To hasła obowiązujące na infolinii

96-100 Skierniewice


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 24
  • 0

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

Piękne dzięki !!!

Działam i dam znać jaki efekt końcowy 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53625
  • 624

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

@dysiorek To nie jest sprawa do szybkiego załatwienia, bo w grę wchodzą prace na sieci miedzianej, która już nie jest rozwijana i koszty, ale powołując się na odpowiednie hasła i procedury dasz jasny sygnał, że chcesz współpracować i tego samego oczekujesz. 

Słupek nie jest bezpośrednio we wjeździe na posesję i ustawiony na chodniku, czyli pasie drogowym nie należącym do posesji, więc jeśli nie zamierzasz przesuwać wjazdu w rejon słupka, może być ciężko, gdyż nie ma uzasadnienia...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

@dysiorek Może być ciężko zmusić Orange do przesunięcia słupka ponieważ nie znajduje się na twojej działce. Kiedy był budowany wszystkie wjazdy na posesję były przejezdne. To że teraz coś zmieniasz na swoim terenie to jakby twój problem. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 24
  • 0

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

Masz rację - znajduje się na chodniku, ale chyba zdają sobie sprawę, że mam prawo dokonać zmian na swojej działce i nic mi nie może blokować wjazdu na nią. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 24
  • 0

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

Właśnie wjazd na parking będzie w rejonie słupka - będą tam 2 oddzielne miejsca parkingowe z wjazdem od ulicy, i niestety na wjeździe na jedno z nich stoi słupek...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53625
  • 624

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

@dysiorek Koniecznie załącz projekt tego parkingu. Jeśli masz odpowiednie zgody urzędów, też warto załączyć skany. To podstawa dość konkretna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu


@dysioreknapisał(-a)

Masz rację - znajduje się na chodniku, ale chyba zdają sobie sprawę, że mam prawo dokonać zmian na swojej działce i nic mi nie może blokować wjazdu na nią. 


Ale zadjesz sobie sprawę, ze słupek stoi prawidłowo zgodnie ze wszystkimi mapami, pozwoleniami i uzgodnieniami. To Ty chcesz zmian. Obawiam się że takie przesunięcie będzie możliwe, ale na Twój koszt.  


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Słupek Orange - jak przesunąć spod domu

@dysiorek, a gdzie jest studzienka?