Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słup przy działce - przesunięcie


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słup przy działce - przesunięcie

Witam,

Przy mojej działce stoi słup telekomunikacyny, drewniany. Słup nie stoi bezpośrednio na mojej działce, lecz na krawędzi wjazdu do mojej posesji. Chciałem przesunąć słup o dosłownie 3 metry, tak aby wjazd do posesji był bezproblemowy, co teraz słup skutecznie utrudnia.

W jaki sposób mogę zgłosić prośbę o przesunięcie słupa? Jaki jest czas wykonania takiej operacji? - na wiosnę chciałbym postawić ogrodzenie. Jak byłby koszt całej operacji?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam,

Mirek

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słup przy działce - przesunięcie

Złóż pismo na adres korespondencyjny Orange: Orange Polska S.A., ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Co do realizacji, podejrzewam, że wcale nie będzie podjęta bo nie ma takiego obowiązku. Lepiej by to właściciel działki wystąpił do Orange.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Słup przy działce - przesunięcie

Dziękuję za informacje.

 

Właścicielem "działki" na której stoi słup jest chyba gmina, bo to do niej należy droga i pobocza. Wątpię aby zgłosiła się ona do Orange z prośbą o przeniesienie słupa.

 

Właścicielem dzialki natomiast jestem ja.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Słup przy działce - przesunięcie

Jak masz wjazd to ktoś wydał Ci decyzję lokalizacyjną na zjazd, w którym stoi słup? To jest trochę kiepska sytuacja, bo wymaga uzyskania przez inwestora zgody od zarządcy drogi na zmianę jego lokalizacji, do tego geodeta który zaktualizuje mapę, ale próbuj. Oni mają większe doświadczenie, a jak słup jest w kiepskim stanie to przynajmniej będzie z pożytkiem dla ogółu.