Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg _Myszków

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

Od dłuższego czasu występują duże problemy podczas rozmów (zaniki sygnału, zrywanie połączeń)-Myszków.W ubiegłym tygodniu w niedzielę 22.07.2018  podobno była jakaś krytyczna awaria która niby miała być usunięta w ciągu 12 h. Niestety problem nadal istnieje 

Czy ktoś może udzielić mi rzeczowej odpowiedzi kiedy te problemy się zakończą bo niestety konsultanci zasłaniają się niewiedza techniczną.

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słaby zasięg _Myszków

Zgłoś problem na http://orange.pl/zasieg

Być może doradcy nie mają informacji na ten temat.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Słaby zasięg _Myszków

@Piotrekk85na tej stronie nie ma już obecnie (nie wiem czy wróci) formularza zgłoszeniowego.

 

@Anonima o jaką ulicę chodzi (numer domu nie jest konieczny, chyba że bardzo długa ulica)?

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

Szpitalna

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

No i ?? 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Słaby zasięg _Myszków

Obecnie nadajnik powinien działać poprawnie. Spróbuj ponownie uruchomić telefon. Rzeczywiście tam było sporo prac robionych. Jest też informacja, że w paśmie 900MHz mogą być zakłócenia, ale to już trwa od dłuższego czasu. W każdym bądź razie, warto przetestować ustawienie na sztywno w telefonie 2G/GSM lub 3G/WCDMA. Natomiast do internetu przełączać się na tryb automatyczny z LTE.

 

Jak powyższe nie pomoże, to warto przetestować w innym aparacie lub też można skorzystać w Wi-Fi Calling. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/view/wificalling

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

no a czy te zakłócenia w paśmie 900MHz są spowodowane i czy jest szansa że będzie to usunięte. Faktycznie są one od dłuższego czasu.

 

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

ustawienie na sztywno nic nie daje -zrywa połączenia a bywa i tak że nikt się nie może dodzwonić i po jakims czasie przychodzi sms z powiadomieniem. Problem występuje na telefonach wszystkich domowników


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Słaby zasięg _Myszków

Niestety nie ma informacji skąd (chociaż bardziej chodzi o zasięg że jest dość słaby, niż że ktoś zakłóca sieć), ani do kiedy. Natomiast nie tak daleko, bo przy ulicy Polnej jest planowany nowy nadajnik. Data to prawdopodobnie koniec listopada.

Anonim

Nie dotyczy

Słaby zasięg _Myszków

Czy jest mi Pan w stanie odpowiedzieć na wiadomość którą do Pana przesłałem?