Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

Czy ma ktoś jakieś info o planowanych dalszych rozbudowach sieci OPL po zakończonych projektach POPC ?

UKE potwierdziło mi że wszystkie lokalizacje oznaczone na ich stronie jako POPC Orange z datą do 31.12.2020 zostały wykonane. Infolinia nic w tej sprawie nie wie więc pytam społeczności- może Wy wiecie czy i kiedy ruszają kolejne projekty i jakie obejmą obszary?

Swoją drogą Orange powinno na swoich stronach publikować podsumowanie zakończonych prac wraz z taką informacja.

 

 

______________________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

@pablus niniejszym oświadczam, że znajdując się na liście POPC od lipca mam przekładane terminy realizacji i inwestycji nie widać...co więc zostało zamknięte i zrealizowane w moim przypadku nowe wiem...i chyba się nie dowiem


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

@agat13 to w takim razie powiedz mi co i gdzie jest nie tak?

Czyżby UKE mnie w błąd wprowadziło ?

dodam, że mam to na piśmie 😛 

co prawda nie doprecyzowali czy chodzi o cały kraj czy tylko obszar podlegający delegaturze UKE w Siemianowicach Śląskich...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

@pablusPiszę jak jest...Fakt nie mamy info jakiego obszaru dokładnie dotyczy Twoja odpowiedź. U mnie cisza jak po śmierci organisty..Napiszę jednak ponownie do UKE z pytaniem j/w ale około lutego, bo w ostatnim piśmie termin najostateczniejszy z ostatecznych mam na marzec. Pocztą pantoflową dowiedziałem się jednak nieoficjalnie, że nasza część miejscowości "spadła z planu" (cokolwiek to znaczy)..


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

@pablus To chyba UKE najlepiej wie kiedy i gdzie będą następne projekty POPC. Orange nic do tego nie ma. A jeśli chodzi o plany komercyjnej rozbudowy przez operatorów to tego nikt nie wie a nawet jak wie to ci nie powie 😁


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Rozbudowa infrastruktury po zakończeniu projektu POPC

@pablus POPC II nie jest do końca 2020 roku, zostało przedłużone do wiosny/lata 2021 roku. Więc na pewno całego obszaru nie powinno to dotyczyć, a jak dotyczy to są błędne informacje...