Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbieżność informacji o światłowodzie

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 0

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Witam,

Około 1,5 roku temu rozpoczęła się w mojej wsi budowa sieci światłowodowej. Do dnia dzisiejszego zrobiono całkiem sporo (przewierty, wdmuchiwanie światłowodów itp.) Od 4 dni rozbudowa ruszyła znowu, po rozmowie z szefem inwestycji dowiedziałem się że Orange mocno przyciska ich w tej sprawie i że do końca października mają kończyć. Pani w lokalnym salonie Orange również twierdzi, że światłowód ma być dostępny w najbliższym czasie (do tej pory w salonie nie było żadnych informacji). Jednak na stronie Orange-Hurt w aktualnościach i kilku innych plikach żadne informacje się nie pojawiają. Czy to nie jest tak że info w hurcie pojawia się ok 3 miesiące wcześniej? Może ktoś mi przybliżyć o co chodzi?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozbieżność informacji o światłowodzie

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Powinny się pojawić dane na poziomie miejscowości. Ale zakończenie prac bezpośrednio u Ciebie nie oznacza oddania już uruchomienia światłowodu (w wersji do zakupu).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 0

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Czyli raczej nie ma co liczyć na informacje w internecie dopóki infrastruktura nie zostanie oddana do sprzedaży?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozbieżność informacji o światłowodzie

A mógłbyś podać nazwę miejscowości której sprawa dotyczy (bez ulicy)?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 0

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Miejscowość to Mochnaczka Niżna 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Niby termin realizacji to 30.09 maksymalny. Na stronach hurtu to plany, może coś uległo zmianie.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 0

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Ale 30.09 tego roku czy 2020 bo coś mi się wydaje że do poniedziałku nie odpalą sieci na tym etapie prac, chyba że jestem niedoinformowany w obecnym etapie prac 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rozbieżność informacji o światłowodzie

2020

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 0

Rozbieżność informacji o światłowodzie

Większość projektów POPC ma termin ukończenia bliski 30.09.2020 więc w sumie to do końca nie wiadomo jak będzie. Dzięki za info i poświęcony czas, zamykam temat.