Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@IreneuszCD akurat wsparcie producenta też jest mocne, praktycznie co miesiąc łatki z poprawkami bezpieczeństwa i systemowymi (3 lata android, 4 lata bezpieczeństwa), a co najlepsze tel. Jest w ofercie Orange 😅

________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Michał 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2116
  • 11893
  • 54

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

@misiekv6  ja mam 2 lata Android i 3 lata zabezpieczenia, ale max 2 lata trzymam telefon, więc lużno do tego podchodzę, zresztą po 2 latach akumulator pada i nie zamierzam go wymieniać, lubię nowości 😉

Co do Vowifi, to z nim są problemy w Orange, jedynie Samsung i iPhone nie ma z tym problemów, reszta średnio. Ja korzystam z Volte tylko, bo zasięg LTE mam idealny, więc bulgotania po vowifi nie chcę 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

Podbijam, być może coś jest w toku 😊


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

Wiesz o czymś może? Ja pisałem do nich w marcu, odpisali że wkrótce będzie wifi calling dla tego modelu, pisałem wczoraj i nie mają informacji... Ale konsultant zgłosił do technicznego. Trzeba ich atakować co jakiś czas, może w końcu się uda.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2145
  • 7921
  • 32

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

prędzej kupisz nowy, niż się doczekasz. Ja już się rozglądam. Choć wifi-calling w nim mam, bo nie w Orange😋


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Realme GT2 Pro- Usługa Wifi-calling

Już ich kiedyś do poco X3 pro zmusiłem 🙂 także jestem dobrej myśli. Swoją drogą dziwne, że realme gt2 ma wifi calling a wersja pro nie... Ogólnie dziwna sprawa, że w Krakowie jest tak kiepski zasięg w takiej dużej sieci...