Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeskakujący typ sieci z 4G na 3G


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przeskakujący typ sieci z 4G na 3G

Ostatnio mój Tablet na którym posiadam internet mobilny ciągle skacze pomiędzy 3G a 4G(LTE) i chciał bym się spytać czy jest możliwość jakaś by ustawić tak by łaczył sie tylko z 4G, bo próbowałem poczytac na różnych forach że w ustawieniach sieci komórkowych to zmienić i to też ale próbowałem i nic to niedaje bo nadal to skacze a jest to na tyle uciążliwe że LTE mam bez limitu a 3G już ma limit i jak coś się robi na internecie to jest to jak najbardziej zauważalne. czytałem też że operator może mi zrobić coś w stylu zablokowania tych pozostałych sieci i bym łaczył sie z jedną ale nie wiem czy to prawda albo gdzie mam z tym iść albo gdzie zadzwonić ;D za wszelką pomoc dziekuję 😉

 

jak zły dział wybrałem to przepraszam 😜

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeskakujący typ sieci z 4G na 3G

Jaki tablet? możesz zrobić screen ustawień?
Anonim

Nie dotyczy

Przeskakujący typ sieci z 4G na 3G

Dokładnie podaj nam model swojego urządzenia. Myślę że powinna być opcja wyboru tylko LTE.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeskakujący typ sieci z 4G na 3G

@FEIHTS  jak pisze @Piotrekk85, żebyśmy mogli coś doradzić musimy znać markę i model tabletu.... bo to raczej nie operator ale użytkownik musi sam ustawić jedno, wybrane pasmo.  Ale co do ogólnej kwestii, wydaje się mnie, że to "skakanie" o którym piszesz, wynika z tego że urządzenie uznaje iż sygnał 3G jest mocniejszy.... dlatego zmienia.