Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przecięty światłowód


Poziom 2, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Przecięty światłowód

Tydzień temu Orange zainstalowało światłowód. Działa super !. Ale podpięto go do słupa który stoi w granicy działki sąsiada . Nota bene światłowód idzie razem z istniejącymi od lat miedzianymi kablami na których mam telefon firmowy. Dowiedziałem się nieoficjalnie że sąsiad "komisyjnie " przetnie światłowód ( mam nadzieję że nie miedź bo to byłaby katastrofa). Co robić ? Swoją drogą Orange się nie popisało bo cała instalacja jest robiona na wariackich papierach. 

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przecięty światłowód

@Voytekco znaczy komisyjnie? Nota bebe sąsiad naraża się na odpowiedzialność... ale Ty raczej niewiele możesz zrobić. Możesz jedynie próbować upilnować, przekonywać żeby nie robił tego, a jak będzie widać że faktycznie zamierza... to zgłosić na policję.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Przecięty światłowód

Jak masz ze swojego budynku widok na słup to kup kamerę IP z trybem nocnym za 200 złotych i zrób monitoring. Zniszczenie sieci telekomunikacyjnej sankcjonowane w art. 254a kodeksu karnego jest ścigane z urzędu, więc w razie czego zgłaszaj na Policję i powołuj się na ten artykuł.

Anonim

Nie dotyczy

Przecięty światłowód

Ach Ci sąsiedzi......szkoda dalej to komentować. Niech sobie "ja...." utnie a nie światłowód.