Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej

► Temat przeniesiono z kategorii Szukam oferty (etykieta: internet domowy), a dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Piszę tylko żeby potwierdzić miliony postów w internecie, by nie wierzyć w terminy realizacji nowych linii światłowodowych Orange.

Od 2 lat czekam na światłowód, jakiś czas temu dowiedziałem się że w 2 dzielnicach mojego miasta (Oświęcim) już działa, więc napisałem do orange (25 marca 2018) i dostałem taką odpowiedź:


"Mamy informację, że usługa pojawi się w Twojej lokalizacji w ciągu najbliższych tygodni."


Pomyślałem sobie "w końcu" i ucieszony czekam te kilka tygodni. Nie mogąc się doczekać, i oczekując konkretów, napisałem znowu o termin realizacji (29.04.2018), oto odpowiedź od Orange:


"Mamy dobrą wiadomość, Już niedługo będziemy mogli zaoferować Ci bardzo szybki dostępu do internetu. Mamy informację, że rozbudowa sieci na tym adresie jest w trackie realizacji. Nie mamy informacji o konkretnej dacie zakończenia inwestycji."

No więc czekałem dalej, ale dziś napisałem znowu jako że jestem niecirpliwy, i dzisiejsza odpowiedź zabiła mnie na miejscu 😄 (17.05.2018r.)

"Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Dynamicznie pracujemy nad rozwojem, widać to w kolejnych planach i miejscach, gdzie wielu naszych Klientów już korzysta ze światłowodów. Stale się rozwijamy, bo rzeczywiście usługi nie ma jeszcze wszędzie. W podanej lokalizacji Planowany termin zakończenia prac to 31.03.2019. Jeżeli termin ulegnie zmianie będziemy informowali o tym."

Ogólnie to fajne poczucie humoru mają w tym Orange, szkoda tylko że mi sie nie udziela i w zasadzie chyba już nic od nich nie chce.
Firmą dla której "kilka tygodni" i "w trakcie realizacji" to to samo co "JAKOŚ ZA ROK", chyba nie ma się co interesować 

Narobili mi tylko nadziei na przyzwoity internet (po tylu latach), i przeciągnęli moją decyzję o kolejnym łączu o 2 miesiące, wciskając jakieś bajki.

Nie polecam, poddaje się Wściekły mężczyzna

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej

Plany czasem ulegają zmianie...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej

No przecież wszystko się zgadza. Napisali, że "w ciągu najbliższych tygodni". Nie napisali, w ciągu ilu. Teraz już wiesz, że chodzi o najbliższe 50 tygodni. Proste.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej

Widzę że przynajmniej tobie udzielił się ich bardzo wątpliwy humor 😛 

Anonim

Nie dotyczy

Przeciągające się terminy przyłączenia linii światłowodowej

Ja, miałem termin 20 kwiecień a dziś pierwsze listwy położyli do światełka więc trzeba czekać.