Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Projekt KPO i FERC - mój dom zostął pominięty. Da się coś z tym zrobić?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Projekt KPO i FERC - mój dom zostął pominięty. Da się coś z tym zrobić?

Hej, mam lekki problem jesli chodzi o swiatlowod, mianowicie okolo rok temu ja razem z sasiadem zostalismy pominięci w programie POPC jako prawdopodobnie jedyne budynki z calej wsi. W tej chwili zaczynaja dzialac programy, ktore maja pozbywac sie bialych plam(KPO i FERC) i jak sie okazalo, dom sasiada zostal podpiety do projektu ale moj zostal drugi raz pominiety. Da sie cos z tym zrobic? Generalnie mieszkamy w podobnej odleglosci od ulic, tyle ze po 2 roznych stronach. W zalaczniku znajduje sie zdjecie pogladowe jak wyglada to na mapie, zaznaczone kreskami oba budynki. Ten z prawej w projekcie, ten po lewo nie. 


Untitled.png

 

 

 

 

_________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Projekt KPO i FERC - mój dom zostął pominięty. Da się coś z tym zrobić?

@panamareaia ja bym powiedział że nie masz lekkiego problemu a bardzo ciężki 😃 Lektura innych wątków na tym forum uzmysłowi Ci że pominięcie w projekcie to gruba sprawa. Niektórzy walczą latami żeby ich podłączono. Z planu wynika że jesteś po tej samej stronie ulicy co sąsiad co może działać na Twoją korzyść. Z wszelkimi pytaniami kieruj się do inwestora lub podpytaj pracowników o ile jeszcze gdzieś coś podłączają w twojej miejscowości. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Projekt KPO i FERC - mój dom zostął pominięty. Da się coś z tym zrobić?

@panamareaia  poczytaj, może coś uzyskasz, choć to naprawdę trudny temat

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Dorejonizowanie-do-nowych... 

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Przy%C5%82%C4%85czenie-si...

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Krajobraz-pobojowiska-po-...

Ja bym zaczął od ustalenia kto na 100% jest beneficjentem/ wykonawcą projektu i tam bym pisał o ujęcie podczas prac jako adres rezerwowy.

Im więcej napiszesz, tym szansę większe. 

Do samego projektu, jak w drugim chyba linku podany jest kontakt, też bym pisał o korektę adresu. Więcej niewiele zrobisz...

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Projekt KPO i FERC - mój dom zostął pominięty. Da się coś z tym zrobić?

@panamareaia ja bym powiedział że nie masz lekkiego problemu a bardzo ciężki 😃 Lektura innych wątków na tym forum uzmysłowi Ci że pominięcie w projekcie to gruba sprawa. Niektórzy walczą latami żeby ich podłączono. Z planu wynika że jesteś po tej samej stronie ulicy co sąsiad co może działać na Twoją korzyść. Z wszelkimi pytaniami kieruj się do inwestora lub podpytaj pracowników o ile jeszcze gdzieś coś podłączają w twojej miejscowości.