Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemowy internet w pomieszczeniach


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Problemowy internet w pomieszczeniach

Siemka, co za cyrk z tym internetem ? W aptece nie mogę zapłacić blikiem bo nie ma zasięgu, żeby zalogować się do banku, w przychodni nie mam internetu, wtf? Jakich ustawień bym nie miał to zawsze jakiś problem z internetem.. telefon poco X3 pro.

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Na kartę - Wiktor

22 ODPOW. 22

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Problemowy internet w pomieszczeniach

@k232  nie ma zasięgu, czy netu? Zasieg jest pojęciem względnym i jął to z radiówka bywa może go nie być 

Poglądowo zerknij na apke NetMonster,  a się dowiesz z grubsza o ci chodzi w danym miejscu. Co do samej transmisji...na dwoje babka wróżyła 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Problemowy internet w pomieszczeniach

To jak jest problem z internetem to też jest i problem z zasięgiem.. to się dzieje tylko w pomieszczeniach, wy też tak macie że w sklepie czy gdzieś indziej też takie problemy ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problemowy internet w pomieszczeniach

Ten model słabo współpracuje z siecią Orange:

https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/POCO-X3-Pro-roz%C5%82%C4%85cza-internet/td-p/295198

 

Ja z zasięgiem nie mam żadnych problemów.

Anonim

Nie dotyczy

Problemowy internet w pomieszczeniach


@k232napisał(-a)

Siemka, co za cyrk z tym internetem ? W aptece nie mogę zapłacić blikiem bo nie ma zasięgu, żeby zalogować się do banku, w przychodni nie mam internetu, wtf? Jakich ustawień bym nie miał to zawsze jakiś problem z internetem.. telefon poco X3 pro.

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Na kartę - Wiktor


Proponuję serwis Xiaomi, sporo telefonów tej serii ma usterkę i objawy jak opisujesz, dlatego przesiadłem się na Motorole G50 5G 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Problemowy internet w pomieszczeniach

No i to jest chyba rozwiązanie, telefon do bani 🤦

Anonim

Nie dotyczy

Problemowy internet w pomieszczeniach

@k232  sporo ostatnio narzekań na Xiaomi i ja odradzam znajomym tę markę, jest sporo innych firm produkujących telefony, lepszych i nie droższych 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Problemowy internet w pomieszczeniach

Spróbuję jeszcze wyrzucić nakładkę miui i wrzucę sobie system od pixel experience, może tam będzie coś lepiej 😁

Anonim

Nie dotyczy

Problemowy internet w pomieszczeniach

@k232  tam montują kiepskie moduły GSM i wifi, jak wina oprogramowania to twój pomysł pomoże, ale ja w to wątpię, choć mogę się mylić 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Problemowy internet w pomieszczeniach

A da radę przez jakiś serwis wsadzić mocniejszy moduł GSM ?