Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Problem

Sieraków 64-410 słaby UPLOAD, max 6 mbps/s 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13476
  • 1137

Problem

A z jakiego rodzaju transmisji korzystasz? daleko masz nadajnik?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Problem

LTE+ z 1,5 km w lini prostej. Huawei B525

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 3
  • 0
  • 0

Problem

Wszystkie kreski Download jest git 40mbps/s ale upload to ledwo co wysłać coś można....

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3093
  • 3319
  • 105

Problem

@Kmieciunapisał(-a)

Wszystkie kreski Download jest git 40mbps/s ale upload to ledwo co wysłać coś można....

Skoro sygnał ok, to zgłoś na czat problem czy poprzez telefon, może jakaś awaria na nadajniku.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13476
  • 1137

Problem

Usługa jest asymetryczna chyba że masz lejek czy są przeciążenia. Więc ten upload przy takim downloadzie i sporej odległości nadajnika mieści się w normie.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Problem

U mnie z T-Mobile przy takim poziomie 2-3 czasem 4 kreski, sygnał się buja (antena zewnętrzna bardzo wskazana) router 525.

Bez tytułu1.pngprędkość jest tyle do OrangeBez tytułu2.pngwięcej nie będzie, bo to jest internet do 60 Mb/s. 

Zespół Nasz Orange
  • 1504
  • 2376
  • 46

Problem

Zerknąłem na najbliższą stację. Z tego co widzę nadajnik jest dość mocno obciążony. Dlatego mogą być czasem takie nierówne te prędkości. Pod koniec roku jest planowana rozbudowa tego nadajnika, a konkretniej dorzucenie LTE w częstotliwości 2100MHz. Wtedy zapewne będzie trochę lepiej. Chociaż te prędkości co masz chyba nie są takie złe?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz