Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze stroną NO na telefonie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem ze stroną NO na telefonie.

Tak.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Znajdę chwilę to spróbuję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

No w końcu ktoś ogarnięty, zgłoszenie poszło. Czekam...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

W piątek dostałem takiego smsa w odpowiedzi na zgłoszenie:

 

Screenshot_20191208-144433.png

Dzisiaj włączyłem ipv6. Pomimo znanych problemów z tym apn, na razie wszystko działa. Ciekawe jak długo...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1 czyli mamy usterkę, której technicy Orange wcale nie widzą, albo nie mogą zlokalizować Emotikon: Mrugający No i świetnie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Tak żem czuł 😞  Przy APN:internetipv6 problem z łączeniem ze stroną nasz.orange.pl też występuje, poczta w domenie orange.pl działała przez 24 godziny. Natomiast były inne problemy, np. łączenie z aplikacją banku całkowicie rozłączało internet. Po ponownym połączeniu z siecią telefon tkwił przez pół godziny na H+, zanim załapał LTE. Tak więc wracam do ipv4 i czekam na rozwój wypadków.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

Obecnie NO czkawkę ma na portalu www, więc podobnie będzie na Mobilnej wersji @Katani1.

APN z IPV6 teoretycznie na Śląsku działa jak trzeba, ale ostatnio musiałem przejść na IPV4, jak problemy z Danymi Mobilnymi miną, wrócę do poprzednich ustawień, na IPV4 u mnie w okolicy Dane Mobilne działają, jak raz na dzień się wysypią to max, więc tragedii nie ma.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

To, że NO muli tu i tam to zauważyłem. Jednak od powrotu na ipv4 w telefonie NO działa, poczta w orange.pl też. Byle nie zapeszyć 😞

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1  dmuchamy na zimnie, jest w miarę dobrze, mi nawet wspomaganie nawigacji vs BTS działało jak trzeba dziś, oby tak dalej 😉