Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zasięgiem

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53377
  • 620

Problem z zasięgiem

@marder Pozwolę się sobie troszkę nie zgodzić...Anteny na punkcie styku zasięgu tworzą strefę, gdzie obie mają wpływ. Cuda się wtedy dzieją. Masz zasięg z obu, więc jest walka do którego panelu  się podłączysz...W zależności który jak jest obciążony i jaką mocą dysponuje (bo jak wiemy nie zawsze i nie wszystkie mają taką samą w zależności w jaki obszar są skierowane i jakie mają obok nadajniki) tak będziesz przerzucany między nimi...To najgorszy punkt w całym BTS-ie i trzeba mieć pecha, aby się tak "ustawić". Nie wiadomo jednak czy ten BTS jest aktywny, więc dyskutujemy akademicko...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Problem z zasięgiem

@agat13 Faktycznie zwracam honor. W tym konkretnym przypadku przy takim ułożeniu anten może być słaby sygnał jeśli znajdzie się telefon na styku dwóch anten. Przeważnie nie pokrywa się tak ściśle miejsc jeśli nie ma dookoła zabudowy (pola, lasy). Dziwne że tu w środku bloków tak ustawiono te anteny.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 74
  • 0

Problem z zasięgiem

Dzięki @agat13 za tą apke. Sprawdziłem i jednak sygnał odbieram z innego nadajnika jest to sklep Ziko, Kraków osiedle Piastów 60, jednak nie widzę na nim żadnych anten. Podszedłem też do tego ze zdjęcia ale jego mi nie wyszukało w aplikacji w ogóle.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 75
  • 1

Problem z zasięgiem

Net Monster nie ma w sobie żadnej bazy BTS-ów, dlatego zawsze pokazuje różne kwiatki. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Problem z zasięgiem


@moher54napisał(-a)

Net Monster nie ma w sobie żadnej bazy BTS-ów, dlatego zawsze pokazuje różne kwiatki. 


A to dziwne, bo mnie się za każdym razem kiedy go instaluję doprasza o załadowanie specyficznych baz BTS. Może "w sobie" nie ma, ale na pewno można załadować w miarę aktualną.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 74
  • 0

Problem z zasięgiem

Dzieki za zainteresowanie tematem, a w szczególności dla @agat13, wszystko wskazuje że jednak problem był w moim telefonie i po jego zmianie problemu ustały. Jeszcze raz dzięki za sprawdzenie mojego adresu @agat13 😀