Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

Jeśli chodzi o to, byś był tzw serwerem dawcą - powinno. Choć nie robiłem tego w praniu.

Przestudiuj też regulamin swojej usługi - jeśli to jakaś nowa oferta i planujesz przesyłać masowo lub cyklicznie dane - może być to zabronione.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

Mam problem ze zmieniającym się publicznym adresem ip. Wiem że powinien sie zmieniać, ale mi sa przydzielane adresy zagraniczne różnych krajów i mam przez to problemy z bankiem. Mój internet to orange free net. gdzie szukać rozwiązania?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

To nie jest możliwe. Chyba że Twój bank korzysta z nieaktualnych baz whois lub sam coś majstrujesz zakrywając ip.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

Informatyk w banku twierdzi, że ich system geolokalizacji blokuje dostęp do konta z różnych krajów w krótkim czasie. Czyli powiedzmy loguje się z adresu polskiego, a za 2 godziny z adresu np z hiszpanii i wykrywa to jako próbę włamania, blokując dostęp do konta. nie wiem gdzie szukać przyczyny, na starym laptopie nie miałem tego problemu, teraz na win 10 od jakiegos czasu tak jest. Restartując router dostaje nowy adres, korzystam z huawei b315 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

A sprawdź czy na stronie http://www.spyber.com adres ip jest przypisany do Polski?

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

Na spyber.com pokazuje mi to samo co wyświetlała mi na whatismyip.com i wcześniej miałem adres z Marsylii we Francji, teraz po ponownym uruchomieniu laptopa mam adres z Polski i po restarcie routera dostałem kilka adresów z Polski


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z publicznym IP Internet biurowy dla firm

Osobiście jeszcze sprawdziłbym komputer. Ew jak masz możliwość podłącz do routera przez kabel czy wifi inne urządzenie gdy będzie zagraniczny ip. Może to jakieś złośliwe oprogramowanie.