Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z działaniem WiFi-Calling na tp-link tl-mr6400 v1


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

WiFi Calling nie działa

@Lukas75 Ja tutaj przestałem rozumieć. Mówimy o funkcji "Rozmowy przez Wi-Fi", czyli Wi-Fi Calling? 

Tzn. rozmowa zamiast przez sieć komórkową realizowana jest przez Internet? Czy o funkcji rozmowy przez sieć komórkową na innych urządzeniach iCloud ?

W wczorajszym poście napisałeś, że na iPhone X funkcja "Rozmowy przez Wi-Fi" działa i sprawdzałeś w kilku miejscach.

Teraz piszesz, że nie wiesz jak sprawdzić...

Moje pytanie brzmi - czy funkcja rozmowy przez Wi-Fi na iPhone X działa na tym Twoim routerze TP-Linka? To znaczy -na iPhone X w Ustawienia ->Sieć komórkowa -> Rozmowy przez Wi-Fi masz włączone i nazwa sieci obok kresek zasięgu to Orange Wi-Fi oraz możesz dzwonić przez Wi-Fi ?

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

WiFi Calling nie działa

Usystematyzujmy. 

Iphone ma wlaczona usluge Rozmowy przez WiFi. 

Laczac sie z innymi routerami mam komunikat orange WiFi

Laczac sie maglowanym routerem to-link Iphone ma tylko dostep do Wi Fi natomiast nie ma komunikatu Orange Wi Fi (dla pewnosci sprawdzalem na trybie samolotowym). 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

WiFi Calling nie działa

@Lukas75 Możesz spróbować wyłączyć rozmowy przez Wi-Fi i włączyć jeszcze raz będąc podłączonym telefonem do TP-Linka. 

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy 😞


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Problem z działaniem WiFi-Calling na tp-link tl-mr6400 v1

@BORAX No niestety. Bylo juz w tym watku rozwiazanie z wylaczaniem i wlaczaniem i nie pomoglo to. Trudno. Jesli do jutra nikt nie uczyni cudu to testuje inny router. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

WiFi Calling nie działa

@BORAX poszperałem i co znalazłem? ten router nie posiada voip jesli ma to jakiekolwiek znaczenie w przypadku vowifi.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z działaniem WiFi-Calling na tp-link tl-mr6400 v1

@Lukas75 To nie ma żadnego znaczenia. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Problem z działaniem WiFi-Calling na tp-link tl-mr6400 v1

Ustawienie dns google tez nie zmienilo nic. W dalszym ciagu lipa. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Problem z działaniem WiFi-Calling na tp-link tl-mr6400 v1

Temat ogarniety. Wystarczyla zwykla aktualizacja oprogramowania routera i wszystko ruszylo.