Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

Dzień dobry,

 

Jestem klientem Orange od 2017 roku. W tym roku w naszym domu pojawił się Swiatlowod. W maju do mnie zadzwonila Pani z salonu z oferta podlaczycz Swiatlowod. W ten sam dzień przyszedłem do salonu i podpisałem deklarację. Cały miesiąc do mnie nikt nie dzwonił. Kiedy napisałem w dział usługi, to otrzymalem odpowiedz ze moja deklaracja jest anulowana.

Pani doradca zarejestrowała nowe zgłoszenie od mnie w sierpniu. Dzisiaj otrzymalem odpowiedz ze dorejonizowanie Światłowodu jest niemożliwe pod mój adres bez względu na to ze na drugim piętrze znajduje się pudełko z napisem "W tym domu działa Światłowód od Orange".

Nikt nie uzasadnił dlaczego odpowiedź na moje zgłoszenie jest negatywna. Kiedy zapytałem u doradcy co w takim razie musze zrobic, ona zignorowała to pytanie.



 

_______________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz edytowałem treść - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2093
  • 5835
  • 194

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

Zlóż zamówienie przez internet z numerem lokalu LU1 lub LU2 - oznaczenia te stosowane są dla lokali usługowych, możliwe ze tak jest zaewidencjonowana cyfra 17. Przyjedzie technik, wyjaśnisz że to by kiedyś lokal usłgow i podłączy lub nie - nic nie tracisz, nic nie zapłacisz w przypadku anulowania zamówienia.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13870
  • 57048
  • 684

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

@arhiletius  jedyna droga to oficjalne pismo do Orange z podaniem o dorejonozowanie lokalu. Poleconym na adres do korespondencji Orange 

Orange Polska SA 

Jagiellońska 34 

96-100 Skierniewice 

Dokładnie opisz sprawę, dołącz fotki puszki i ogłoszenia.

To działa...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

W takim razie sprobuje najpierw dowiedzieć się co to moga byc za mieszkania pod tymi adresami LU1-2.

Jeszcze taka obserwacja: kiedy w domu tylko pojawił się Swiatlowod, na stronie Orange z zakresem obsługi moje mieszkanie było oznaczone jako adres z mozliwosciu podlaczenia. Teraz jest napisane że usługa niedostępna.


2024-09-16 15.06.17.jpg

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 239
  • 326
  • 8

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

Z tego co napisałeś wynika, że światłowód jest dostępny tylko w części lokali, a nie całym budynku. Zwykle dzieje się tak jak jest jakiś problem techniczny z poprowadzeniem kabli wewnątrz bloku. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2700
  • 9868
  • 51

Problem z dorejonizowaniem światłowodu. Otrzymałem odmowę mimo że jest u mnie skrzynka Orange.

@arhiletius LU 1 i 2 to są lokale użytkowe czyli takie w których jest lub będzie prowadzona działalność gospodarcza. Pytanie jak opisany jest numer Twojego mieszkania