Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Niedawno przeniosłem numer do Orange i przy okazji chciałem włączyć VoWiFi i VoLTE w iPhone 7 Plus, ale niestety nie jest to możliwe. Przy próbie włączenia WiFi Calling "Aby zezwolić na rozmowy przez Wi-Fi na tym koncie, skontaktuj się z Orange.", a przy próbie włączenia VoLTE "kółeczko" kręci się w nieskończoność i nie ma możliwości uruchomienia tej funkcji. Dorzucam też zrzuty ekranu z telefonu jak to wygląda. Wersja iOS 11.2.6, wersja ustawień operatora 31.0.

Pokaż szczegóły
IMG_0210.PNGIMG_0209.PNG

Rozmawiałem na czacie z konsultantem, który powiedział, że obie usługi są aktywne, ale jak widać nie mogę ich uruchomić. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Poproś doradcę na czacie by zarejestrował zgłoszenie techniczne. Ostatnio po przeniesieniu numeru często są problemy z aktywacją/działaniem usługi.
Ew. warto sprawdzić czy nie masz wykluczających usług np. jak Orange Extra Numer czy dodatkowa karta sim.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Poproś doradcę na czacie by zarejestrował zgłoszenie techniczne. Ostatnio po przeniesieniu numeru często są problemy z aktywacją/działaniem usługi.
Ew. warto sprawdzić czy nie masz wykluczających usług np. jak Orange Extra Numer czy dodatkowa karta sim.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Zgodnie z sugestią poprosiłem konsultanta na czacie, aby utworzył zgłoszenie techniczne. Rzeczywiście to pomogło. VoLTE działa, ale nie mogę włączyć VoWiFi. Po włączeniu opcji w telefonie wyświetla się strona od Orange, na której klikam "Akceptuję", ale funkcja nadal nie jest aktywna i opcja w telefonie sama się odznacza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Jeśli to nie problem, sugerowałbym wyciągnąć na chwilę kartę sim.
A potem jeszcze to zresetowałbym ustawienia sieciowe. Jeśli problem jest nadal, to trzeba zgłosić jeszcze raz.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

Czy problem u Ciebie nadal występuje? Ja na swoim iPhone X też nie mogę uruchomić obu tych usług. Kółko przy VoLTE kręci się jak szalone... Złożyłem na czacie prośbę o ingerencje techników. Dotychczasowo nic to nie dało. Jak nie działało tak nie działa. Jakieś pomysły?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z VoLTE i VoWIFI w iPhone 7 Plus

VoLTE zaczęło działać jeszcze w tym samym dniu, w którym zostało złożone zgłoszenie, a VoWiFi wczoraj.