Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poszukiwania - POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Poszukiwania - POPC2

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

 

Witam, poszukuję kontaktu do kompetentnej osoby odnośnie realizacji przyłączenia do światłowodu wybudowanego w Warszawie osiedle Radość do budynku który został pominięty przy realizacji POPC2 na mojej ulicy (wszystkie okoliczne budynki są przyłączone lub możliwe a ten jeden nie)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poszukiwania - POPC2

Operatorzy nie ustalają adresów w ramach konkursów POPC2. Niestety sporo małych operatorów nie zgłasza swoich planów inwestycyjnych to potem powstaje problem dublowania infrastruktury. Za porządki w systemach geodezyjnych odpowiadają gminy.
Więc samo Orange nie ma wpływu. Zdobądź dostęp do systemu SIIS i zobaczysz co tam się dzieje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Poszukiwania - POPC2

@mile  @Kompetencje mają pracownicy Orange pisz na

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.   Lub dzwoń pod nr 510100100 lub na czacie i złóż taką uwagę już pisałem najlepiej żebrać podpisy sąsiadów że są zainteresowani i wysłać to na ten podany adres .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poszukiwania - POPC2

Jeśli adres został pominięty w POPC2, to wykorzystanie infrastruktury powstałej z kasy POPC2 do podłączenie innych adresów nie jest możliwe przez okres trwałości projektu - zwykle od 3 do 5 lat. Jeśli jakiś operator się na to zdecyduje, musi zwrócić część dotacji. POPC2 to pomoc publiczna i zgodnie z unijnymi przepisami nie może zaburzać konkurencji.

Jeśli budynek jest domem jednorodzinnym, wypełnij https://www.orange.pl/view/sfh
Jeśli to budynek wielorodzinny, to najlepiej niech administrator skontaktuje się z Orange.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Poszukiwania - POPC2

@mile  widocznie adres nie byl ujety w projekcie.
POPC to trudny temat.

mozesz szukac pomocy ale wg mnie sa male szanse aby temat pozytywnie zakonczyc.
no chyba ze przekonasz ORange aby wykonalo przylacze w ramach wlasnej inwestycjii.

powodzenia


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Poszukiwania - POPC2

Dokładnie wygłąda to tak, że w wykazie punktów przeznaczonych do realizacji zamieszczonym na stronie Orange jest a w trakcie realizacji pomineli

 

rozumiem że nikt nie chce przyznać się do błędu,ale jakoś to trzeba rozwiązać

 

rozmowy z biurem obsługi, reklamacje itp. kończą się stwierdzenie że każdy chce ten problem rozwiązać ale nie osiąga skutku (jest im przykro itp)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Poszukiwania - POPC2

U mnie trochę inaczej wyglądało zebrałem petycję w sprawie budowy światłowodu było ok 25 chętnych.Orange postawił światłowód do 5 miesięcy +/- 

 

https://www.orange.pl/ftth_oferta.phtml#kontakt - Skorzystałem z tej stronki zadzwoniłem do osoby co się zajmuje u nas na powiecie czyli na śląsku np. Przedstawiłem sytuację że mam 25 podpisów itp. Dostałem numer do gościa do się zajmuje inwestycjami przecisnął to przez odpowiednie działy i pyk mam światłowód co nie był nawet w planach w tym roku. Najlepiej poszukać jakieś kartki gdzie Orange kładzie światłowód tam będzie informacja np telefon do kierownika prac itp spisać go i do niego zadzwonić on też może dużo zdziałać sam coś o tym wiem 🙂

 

Jak coś zapraszam na priv 🙂   


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Poszukiwania - POPC2

@milewynikac to moze z wielu powodów.
z tego co ktos mi powiedzial to ze na wykazie sa konkretne adresy nie oznacza ze musza one byc na koniec podlaczone do sieci.
na pewno mozna to zweryfikowac czy Twoj adres nieświadomie został pominięty

@gregorio990  ale u Ciebie ta inwestycja nie byla robiona w ramach POPC i tez nie dotyczyla pojedynczego domu  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Poszukiwania - POPC2

tylko jak to zweryfikować?

 

pisanie reklamacji, dzwonienie na infolinię, itp. nic nie daje - wszyscy twierdzą że jest dział do którego to przekazali, który ma nieokreślony czas na ewentualną odpowiedź itp., do tego działu nie ma kontaktu, kuriozalne jest to że w firmie telekomunikacyjnej nikt nie podaje telefonu ani nawet maila.

 

Wysyłanie maili na podany na stronie www adres też jest bez sensu ponieważ nikt na nie nieodpowiada

 

dotarłem do podwykonawcy który realizował prace w terenie i prawdopodobnie projekt (choć do tego się nie przyznał), ale na tym koniec - zasłania się tajemnicą chociaż pracuje za fundusze publiczne,

wskazałem mu inne błędy (np. podłączenie do pustej działki, pustostanu itp.) to się obraził

 

Generalnie sprawa jest beznadziejna i człowiek jest skazany na "łaskę" monopolisty w moim rejonie.

 

"ostatnią deską ratunku" mogą być pracownicy Orange którzy przeczytają ten post, ale raczej na to nie liczę

 

Jest po prostu jak w poprzednim ustroju, jak czekało się na po naście / kilkadziesiąt lat na instalację telefonu, w tej kwestii nic się nie zmieniło, chociaż Pani z działu reklamacji twierdzi że są firmą usługową

i zależy im na świadczeniu usług na rzecz klientów - moja historia dowodzi że jest to bzdura

 

Chcę płacić wyższe rachunki to też nikogo nie interesuje

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Poszukiwania - POPC2

@mile   Poproś o wyjaśnienie o dołączenie twojego adresu do projektu  w liście dodaj tez podpisy
lokatorów że tez chcą jeśli masz możliwość i poproś w liście tez o odpowiedź i wyjaśnienie  czy  jest szansa wyższej  grupy  Orange   na adres

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

Poszukiwania - POPC2

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim pracownikom Orange którzy się tak szeroko wypowiadają na tym forum za brak zainteresowania moją sprawą. Jest to zgodne z regułą dbania o klienta przez tą szanowną firmę.

 

Działajcie tak dalej jako monopolista (oczywiście w pewnych rejonach), sami wygrywajcie swoje przetargi itp., najłatwiej oferować jest usługę tam gdzie jest realna konkurencja a tam gdzie można dostać dofinansowanie to też dobrze jest zbudować infrastrukturę do nieistniejących budynków, budynków z których dawno ludzie zostali wykwaterowania i nie ma przyłączy energetycznych, więc na pewno zadziała tam światlowód

 

To jest firma w które od lat się nic nie zmieniło i nie zmieni, dział monitorowania jakości obsługi nie funkcjonuje.