Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Popc2 błąd w ilości lokalów

Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Ale to czy oni mi zrobią te 3 przyłącza czy nie to decyduje orange czy moja zgoda ?

 

Cięzko mi będzie udzwignąc 3 abonamenty z internetem jeśli bym musiał a kurde tak mi zalezy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Popc2 błąd w ilości lokalów

To są trzy przyłącza, nie trzy umowy na internet.

Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Mi to różnicy nie robi, to kwestia chyba teraz orange. Mogą wieszać na słupie czy na działce co chcą bylebym te światło miał. Kurde mam nadzieje, że mój email do nich ze zgłoszeniem tego błędu nie wpływnie na mój internet :/.

 

Cholera mogłem nie pisać


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Popc2 błąd w ilości lokalów

Raczej będą się trzymali projektu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Popc2 błąd w ilości lokalów

W ramach POPC2 robione są przyłącza. Nie zmusza Cię to brania internetu, możesz go wziąć też za kilka lat, nie musi to być usługa w Orange, może to być też inny operator działający na łączach Orange (tzw operator alternatywny w trybie BSA czy LLU).

Najpierw musi być kwestia tego czy technik widząc inne plany niż rzeczywistość zdecyduje się coś robić. I tak zwykle ludzie w terenie nie decydują tylko robią wywiad, a ktoś "zza biurka" decyduje.

Na dziś proponuję poczekaj. Pierwszy etap to zbieranie zgód na wejście na posesję. Przed zgodą możesz poprosić o projekt. I jak coś będzie nie tak, to wtedy można coś działać.
Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Mam nadzieje ze wszystko na dobre wyjdzie, 

jestem ciekawy co napisze Orange 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Popc2 błąd w ilości lokalów

Nikt Cię nie zmusza do brania internetu, nawet jak będą 3 przyłącza na jednej posesji.
Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Internet oczywiście wezmę to nie podlega dyskusji, rozchodzi się o to ze ciężko te pozostałe 2 przyłącza wykorzystać i czy Orange nie będzie s tego problemu robić 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Popc2 błąd w ilości lokalów

Ale spójrz na to tak. To jest inwestycja na 20-25 lat. Życie przynosi różne rezultaty. Może rodzinka Ci się powiększy za 15 lat, zrobisz dobudówkę i będzie potrzeba? A spójrz, że przez 5 lat Orange nie może żadnej rozbudowy zrobić pod ryzykiem zwrotu dofinansowania. A potem może też nie chcieć nic robić.
Ew. może ta sytuacja nieco popsuć estetykę jeśli będzie to linia napowietrzna, ale bym mocno nie protestował bo żadnych opłat nie ponosisz z tego tytułu.
Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Ja oczywiście nie będę protestować ! Ja będę się cieszyć nawet jak mi cały słup przyłączami zawala, naprawdę wyrażę każda zgodę jaka będzie byleby go dostać naprawdę 😄