Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Popc2 błąd w ilości lokalów

Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Hej,

 

Wlasnie zobaczyłem ze na liście popc2 jest błąd na mojej posesji, kiedyś były u mnie 3 posesje na działce ale to dawno temu, od 2009 roku jest tylko 1 dom, na liście popc2 wpisane jest lokale 3.

Mam zgłaszać gdzieś ten błąd czy raczej to nie będzie problem dla Orange jak będą go robić ?

24 ODPOW. 24

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Popc2 błąd w ilości lokalów

Napisz na e-mail: orangeswiatlowod@orange.com w sprawie ilości lokali na posesji.

Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Napisałem godzinę temu ze chyba jest błąd tym samym prosząc o jego zmianę i żeby nie miało to wpływu na inwestycje.

 

 

myslicie ze przez taki ruch może to wpłynąć na czas budowy ? 

Takie pomyłki chyba się zdarzają prawda ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Popc2 błąd w ilości lokalów

Poczekaj, aż dostaniesz odpowiedź. Nie ma co się zastanawiać na zapas.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Popc2 błąd w ilości lokalów

Będziesz miał trzy przyłącza 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Panowie nie stresujcie mnie, ja serio chce mieć ten światłowód 😞

Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Co znaczy, ze dostane 3 przyłącza ? Przez taką głupote mogą mnie pominąć w projekcie ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Popc2 błąd w ilości lokalów

Piotrkowi chodzi o to, że będziesz mógł podłączyć niezależnie trzy usługi internetowe. 

 

Nie stresuj się. Skoro w projekcie jest Twoja działka, nie powinno być kłopotów ze światełkiem. Ja jestem dobrej myśli i w niedługim czasie będziesz mógł śmigać na szybkim łączu Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Popc2 błąd w ilości lokalów

Musicie z kilka lat popracować w urzędzie by zrozumieć myślenie urzędnicze, szczególnie tych unijnych. Bo szukacie zdrowego rozsądku gdzie go nie ma. Jeśli w danym punkcie adresowym są trzy lokale (nie wiem czy to jakieś wyodrębnione mieszkania czy coś innego), to na danej nieruchomości muszą być zrobione przyłącza pod trzech klientów. Zwykle jest robione wszystko albo nic. Półśrodków nikt nie przyjmie przy rozliczeniu unijnej kasy.
Anonim

Nie dotyczy

Popc2 błąd w ilości lokalów

Dzięki chłopaki naprawdę, miłego dnia wam życzę 😄