Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna

► Wątek został wyodrębniony z tematu Coś innego niż 20mb/s pod moim adresem? - Moderator Wiktor ◄

 

Czy ktoś umie logicznie wytłumaczyć dlaczego ktoś pominął tylko 1 ulicę w planie POPC - Mszana Dolna, ul. Jana Pawła II? Zrobił to celowo bo się tu udzielam ? xD

Czy o co chodzi, obecnie brak Światłowodu, łącze do 80 Mb/s wg. UKE do 60 Mb/s. Generalnie światłowód musi biegnąć przez tą ulicę by dostać się na ul. Leśną (objęta POPC).

Dlatego zastanawia mnie w czym rzecz.

 

Dołączam mapkę.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód

A ta ulica nie miała innej nazwy? Znasz może stare jej nazwy?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

światłowód

Kościelna, jedyna nazwa, lata temu obstawiam że przed dekomunizacją.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód

A znasz rok? Jeśli to było w latach 2010-2015, widocznie samorząd nie zgłosił "wszędzie" zmiany nazwy ulicy i przy inwentaryzacji i robienia zestawień w bazach danych - wypadło. Ale to moje gdybanie. Można napisać do CPPC z pytaniem w tej sprawie. Wydaje mi się że w trybie dostępu do informacji publicznej powinni udzielić info jeśli wykażesz tzw interes prawny - mieszkanie w tej okolicy.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna

Obstawiam lata 80. 

Rozwiń gdzie możnaby napisać, jak wspomniałem akurat pominęli moją ulicę, gdzie mieszkam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna

Bym zaczął od napisania dla kontaktu dla mediów tutaj https://cppc.gov.pl/kontakt/


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna

CPPC kieruje bezpośrednio do wyłonionego w przetargu wykonawcy, przerabiałem już ten temat. Natomiast do wiekszości wykonawców kontaktów brak.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Pominięta ulica w planie POPC - Mszana Dolna

Na stronie Orange POPC  jest adres e-mail orangeswiatlowod@orange.com to może tam napisz.

Choć jeżeli pisałeś tutaj brzydkie rzeczy na Orange to może faktycznie celowo pominęli 😄