Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomóżcie mi wyjaśnić sytuacje z światłowodem.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Pomóżcie mi wyjaśnić sytuacje z światłowodem.

Cześć! W związku z projektem POPC2 u mnie w bloku i w bliźniaczym bloku podłączali światłowód. Problem jest taki, że mój blok jest jako czarna plama i nie ma go na POPC2 (dwa bloki sąsiednie identyczne akurat na niej są co jest śmieszne), dlatego byłem zaskoczony że kopią się pod nami i ciągną światłowód. Gdy skończyli schodzę do piwnicy i widzę skrzynkę z logiem Orange, a na niej napis (zdjęcie). Z ciekawości piszę na chatcie Orange o co chodzi (myślałem może, że Orange samo nie z projektu POPC2 pod nasz blok podpina światłowód), lecz konsultant z którym rozmawiałem powiedział że w systemie mój adres nie ma żadnych informacji dot. światłowodu, ani jego podłączenia, a blok sąsiedni ma oczywiście z POPC2.


Miasto to Trzebiatów, ulica Miła 2.
Jak ktoś potrafi to wyjaśnić to proszę o pomoc, bo nie daje mi to spać.


skrzynka.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pomóżcie mi wyjaśnić sytuacje z światłowodem.

@mateu5z jest to najprawdopodobniej inwestycja własna Orange. Wytypowali kilka bloków do POPC i przy okazji niedużym kosztem podłączyli kilka obok...

To dopiero przyczółek. Zakończą całość inwestycji to dopiero ukaże się ona jako wykonana i gotowa do podłączenia, a wcześniej składania ofert przez operatorów alternatywnych. Ten czas to miesiąc. Wtedy oficjalnie ukazuje się Twój adres w bazie dostępnych dla FTTH. Po miesiącu i Orange może złożyć ofertę. Tak jest oficjalnie. Niestety jeśli BOK- nie będą widziały tego adresu  w bazach, nic nie zdziałasz. Sam również możesz to sprawdzać wpisując adres w linku który się znajduje poniżej na czarnym pasku  pod hasłem " sprawdź zasięg" 

Zawsze możesz zweryfikować to co jest na stronie wpisując adres domu, który ma FTTH 

Pociesze Cię, że już bliżej jak dalej. Kwestia tygodni....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Pomóżcie mi wyjaśnić sytuacje z światłowodem.

Jeśli projekt nie jest ukończony, to nie będzie go w systemie, konsultanci tym bardziej nie mają dostępu do takich informacji, trzeba poczekać, bo jest nadzieja, na szybkie podłączenie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pomóżcie mi wyjaśnić sytuacje z światłowodem.

@mateu5z jest to najprawdopodobniej inwestycja własna Orange. Wytypowali kilka bloków do POPC i przy okazji niedużym kosztem podłączyli kilka obok...

To dopiero przyczółek. Zakończą całość inwestycji to dopiero ukaże się ona jako wykonana i gotowa do podłączenia, a wcześniej składania ofert przez operatorów alternatywnych. Ten czas to miesiąc. Wtedy oficjalnie ukazuje się Twój adres w bazie dostępnych dla FTTH. Po miesiącu i Orange może złożyć ofertę. Tak jest oficjalnie. Niestety jeśli BOK- nie będą widziały tego adresu  w bazach, nic nie zdziałasz. Sam również możesz to sprawdzać wpisując adres w linku który się znajduje poniżej na czarnym pasku  pod hasłem " sprawdź zasięg" 

Zawsze możesz zweryfikować to co jest na stronie wpisując adres domu, który ma FTTH 

Pociesze Cię, że już bliżej jak dalej. Kwestia tygodni....