Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Podłączenie światłowodu

@PARANOJA Sam widzisz, że nawet u źródła nie idzie niczego się konkretnie dowiedzieć i ja to również potwierdzam. Stąd chętnie podpowiemy gdzie szukać info o POPC,gdzie pisać...Nie wiemy jednak więcej niż piszą na oficjalnych stronach ( czyli max info to " w realizacji" ) . Co do terminów nie dowiemy się niczego więcej niż postodawca.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenie światłowodu

Myślałem że już wszystko wiecie, przecież kilka mail z POPC już tu ludzie dali. CPPC wyznacza konkurs dla danego rejonu gdzie są białe plamy i ustala minimalną ilość gospodarstw do podłączenia. Operatorzy analizują to i albo startują do przetargu albo nie. Firma która wygra musi zrealizować to minimum adresowe. Wszystko ponadto to już dobra wola operatora. W czasie budowy Operator do 15% zadeklarowanej puli może wymienić na inne adresy ważne tylko aby były na terenie objętym konkursem. Ostateczną listę co zostało podłączone dostarcza Operator do CPPC po odbiorze sieci. Tyle.  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Podłączenie światłowodu

@marder My to wszystko wiemy. Kolejni forumowicze żądają to samo pytanie jak przyspieszyć czy "ktokolwiek wie..."

Sam wiesz, że wszyscy mamy tą samą sytuację i wiedzę. Pytania jednak padają o będą padać. Szkoda, że naprawdę nie ma na to rady...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Podłączenie światłowodu

@marder mi bardziej chodziło o to co może operator z tą siecia robić itp. 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Podłączenie światłowodu

@PARANOJA  i to jest właśnie to pytanie..ale kiedy?? W czasie projektu, przed pracami wykonawczymi, w ich trakcie czy po? Zdania są podzielone


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenie światłowodu


@PARANOJAnapisał(-a)

@marder mi bardziej chodziło o to co może operator z tą siecia robić itp. 😉


W jakim sensie ? Po odbierze i zameldowaniu do Prezesa UKE już chyba nic nie może. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Podłączenie światłowodu

@marder  w takim czy może podpiąć do tej sieci kolejny budynek (juz po uruchomieniu)? 😉

A kiedy melduje do prezesa? 😍😍😍


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenie światłowodu

Może. Po 5 latach o ile oczywiście będzie miał ochotę i będzie mu się to opłacać. Jednak to musi być jakaś grubsza robota typu 100 metrów magistrali i łapiemy pół miasteczka albo całe osiedle domków jednorodzinnych. Dla pojedynczych domków nikt nie będzie uruchamiał całej inwestycji.  


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Podłączenie światłowodu

@marder  skoro tak mowisz to musi to byc absolutna prawda 🤣🤣🤣


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenie światłowodu

Jak to mówią jest prawda, półprawda i g.. prawda 🙂