Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Podłączenie światłowodu

Cześć,

Orientujecie się może jak mógłbym zachęcić orange do postawienia światłowodu u mnie? Obok mnie 15m dalej w budynku jest, po drugiej stronie w blolach nowych deweloperskich też jest/będzie, naprzeciwko mnie też jest tylko u mnie nie ma. Mam miedziaki pod domem, a infolinia mówi tylko że nie planują realizowania mojej lokalizacji. Wysyłałem też już tą ankietę. Jak mogę się dowiedzieć czegoś więcej?

 

______________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podłączenie światłowodu

@RobertGS w Twojej lokalizacji nie jest realizowany żaden projekt POPC. Instalacje, które są w pobliżu Orange realizowało pewnie ze środków własnych. Jeżeli nie chcą Cię podłączyć, to widocznie nie jest to dla nich opłacalna inwestycja. Szkoda. W pobliżu jest jeszcze Vectra. Trzeba może dogadać się z nimi lub poszukać czy jakaś inna firma lokalnie nie podejmuje się podłączenia światłowodu. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podłączenie światłowodu

@RobertGS możesz sprawdzić jeszcze na stronie UKE: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

lub https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/ 

Być może inna firma realizuje projekt instalacji światłowodowej.

 

edit:

polecam jeszcze sprawdzić na stronie Orange:

https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii

Być może Twój adres jest na liście do realizacji podłączenia światłowodu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Podłączenie światłowodu

@ketrasaArtur Słusznie napisał. Sprawdź na tych stronach z jakiego projektu zostały wybudowane te łącza po sąsiedzku (możesz też na stronie zasięgu Orange www.orange.pl/view/mapasasiegu ). Jeśli z POPC to sprawdź Swój adres. Jeśli z środków własnych Orange (co jest mało prawdopodobne, ale możliwe) dopiero działaj w Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Podłączenie światłowodu

Niestety nic nie widzę. Dodam, że jest to miasto Słupsk.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podłączenie światłowodu

@RobertGS jak podasz jeszcze przynajmniej ulicę, to dokładniej będzie można namierzyć i ewentualnie wyszukać, jaka firma realizuje podłączenia światłowodu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Podłączenie światłowodu

Szczecińska 27


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podłączenie światłowodu

@RobertGS w Twojej lokalizacji nie jest realizowany żaden projekt POPC. Instalacje, które są w pobliżu Orange realizowało pewnie ze środków własnych. Jeżeli nie chcą Cię podłączyć, to widocznie nie jest to dla nich opłacalna inwestycja. Szkoda. W pobliżu jest jeszcze Vectra. Trzeba może dogadać się z nimi lub poszukać czy jakaś inna firma lokalnie nie podejmuje się podłączenia światłowodu. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Podłączenie światłowodu

Rozmawiałem ze wszystkimi. Czy jest mapa zasięgu Vectry gdzieś?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Podłączenie światłowodu

@RobertGS z innymi dostawcami internetu nie podpowiem. Trzeba podpytać sąsiadów, zajrzeć do wujka Google. Coś może uda się znaleźć. Trzymam kciuki, aby się udało.