Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu - pominięta lokalizacja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 3
  • 0

Podłączenie światłowodu - pominięta lokalizacja

Ostatnio na naszej ulicy Orange prowadziło pracę związane ze światłowodem. Światłowód został położony wzdłuż całej ulicy. Zdziwiło mnie trochę, że pod domami sąsiadów są wyprowadzone kable od światłowodu zarówno u sąsiada po mojej prawej jak i lewej a u mnie nie, choć kabel idziesz przed domem.  Dom został zbudowany chwilę przed tym jak sieć była kładziona

Obecnie gdy wchodzę w wyszukiwarke zasięgu mój dom nie jest nią objęty a sąsiedzi mogą już normalnie podłączyć internet.

Pytanie co mam zrobić abym mógł podłączyć internet pod moim adresem. Skrzynki są, wszystko jest tylko nie 

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu - pominięta lokalizacja

@rikard82  projekt sieci powstaje rok czy dwa wcześniej, skoro dom był w budowie, to go pominięto, Salon Orange odwiedzić firmowy, zgłoś chęć podłączenia, może dopiszą cię do projektu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podłączenie światłowodu - pominięta lokalizacja

@rikard82 przede wszystkim zgłaszasz akces na podłączenie na https://www.orange.pl/view/sfh 

Później możesz poszukać w okolicy ulotki z namiarem na handlowca z Orange ( wywieszają czy wyklejają na tablicy ogłoszeń czy słupach) czy wreszcie udać się do telepunktu ( tylko Orange, a nie ajenta) i zapytać, czy mają możliwość dorejonizowania w tej okolicy, na Twoim adresie. Warto też napisać do Orange pismo wyjaśniające okoliczności pominięcia Twojego adresu  do Skierniewic 

Orange Polska S.A. ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice    

Myślę że warto pochodzić za tą sprawą i działać wielotorowo. Nawet polować na ekipy instalatorow i podpytać czy mają jakiś kontakt/ sposób na załatwienie tematu. Czasem znają handlowca z okolicy...