Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia przychodzące problem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Połączenia przychodzące problem

Gdy ktoś do mnie dzwoni po ok 2 sygnałach połączenia (dzwonka) telefon przestaje dzwonić i pojawia się na ekranie połączenie nieodebrane (tak jakby ktoś mi ,,wędkę puścił) ale osoba twierdzi ze ja ją rozłączyłem. Wcześniej byłem w sieci PLAY(od 20.09 w Orange) i miałem tak samo ale to nie jest wina mojego IP8 bo moi znajomi(iphony 7 w PLAY) mają też akurat ten sam czasami problem.. Myślałem że w ORANGE tego nie będę już miał a jednak... Trochę mnie to drażni wygląda że to jest globalny w kraju jakiś problem sieci. Potraficie mi odp.w czym jest problem? Zdarza mi się to 2-3 razy w tygodniu... Może to kwestia przełączania z LTE/na 3G?? Jest nadejście połączenia krótkie i koniec musze oddzwaniać do tej osoby.. Nie mam też żadnych blokad ustawionych...Na pewno tak nie powinno być.

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenia przychodzące problem

Sprawdź ustawienia przekierowań na telefonie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Połączenia przychodzące problem

@studzin znalazlem takie forum https://myapple.pl/forums/topic/325368-iphone-odrzuca-po%C5%82%C4%85czenia/ co prawda dotyczy to starszych wersji iphone ale problem ten sam. Komus pomoglo przywrocenie systemu.

Sprobuj skontaktowac sie z pomica techniczna Apple 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Połączenia przychodzące problem

Próbowałem już wszystkiego i twarde resety i powroty do wcześniejszych iOS żadnych przekierowań włączonych nie mam już tak mam kilka miesiency w play a teraz zmieniłem na Orange ten sam nr telefonu i dalej to samo 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Połączenia przychodzące problem

@studzin no to juz tylko pomoc techniczna Apple zostaje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenia przychodzące problem

A korzystasz na co dzień z usługi przekierowań?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Połączenia przychodzące problem

Nie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenia przychodzące problem

To spróbuj wyłączyć wszystkie kodem ##002#

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Połączenia przychodzące problem

Zrobiłem dam znać czy jest ok teraz ale... jak wspomniałem narzeczona i kolega z którym pracuje maj w play i iPhone 7 i maja tak samo z tym ze rzadziej ode mnie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Połączenia przychodzące problem

Apple to szajs 😁