Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC - wykluczony adres


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

POPC - wykluczony adres

U mnie pewnie było tak samo bo też najpierw adres był a potem go nie było tak jak pisałem wyżej. To jest śmiech na sali. Może sprawą powinno się zainteresować UOKiK czy coś, szczerzę to ja już nie wiem co dalej robić


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

POPC - wykluczony adres

czy ktoś się orientuję czy deklaracja https://www.orange.pl/view/sfh jest aktualna i czy warto ją wypełnić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

POPC - wykluczony adres

@Łukaszzzzzz deklaracja nie wiem czy aktualna, ale warto ją wypełnić i wysłać, zawsze warto próbować różnych pomysłów, tym bardziej w Twoim przypadku.

Anonim

Nie dotyczy

POPC - wykluczony adres

@Łukaszzzzzz  ta deklaracja już niewiele daje, zarzucony projekt jeśli się nie mylę 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

POPC - wykluczony adres

Najpierw POPC zaznacza na tej mapie https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/ mój adres a potem go usuwa, nie ukrywam że jestem zniesmaczony

 

@Anonim 

 

rozumiem że to działa na zasadzie że im więcej osób z mojej miejscowości wypełni tym lepiej, czy to jest niezależne?

 

@slav72 

__________________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

POPC - wykluczony adres

@Łukaszzzzzz  na POPC nie mają już wpływu te zgłoszenia że strony Orange, ba inni operatorzy też tego nie biorą na poważnie, liczy się obszar o jak największym zaludnieniu i koszt objęcia tego terenu światłowodem. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

POPC - wykluczony adres

@ŁukaszzzzzzJuż pisałem, że jak nic nie zrobisz, nic nie osiągniesz...Lepiej zrobić wiele czynności, któraś może zaskoczy...Na forum już był ktoś, kto pismami  i deklaracjami zwojował dorejonizowanie. Nie ma na to reguły, bo tak naprawdę to nie kwestia zgłoszenia, a wielu czynników techniczno-ekonomicznych. naciski jednak robią swoje..:)