Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC, warszawski zachodni


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

POPC, warszawski zachodni

WItajcie,

 

Czy forum odwiedza jakiś pracownik Orange, który jest w stanie zweryfikować zakres budowy łacz z projektu POPC? Oryginalne doumenty sprzed 2 lat, gdy był wybierany beneficjent, pokazuje że do mnie nie dojdzie. Kończy się ulicę wcześniej, Ale byłem zaznaczony tam jako biała plama.

Strona

https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/

pokazuje zaś jako w realizacji w ramach orygionalnej umowy/numeru projektu.

A warszawski zachodni nie jest ujęty w obszarach 3 i 4 konkursu co ciut dziwne, bo oryginalne lista adresowa sprzed dwóch lat pokrywała marne 30% białych plam, wiec trochę mało. Jakoś nie wierze, żę w 2 lata jacyś lokalni dostawcy w trudnym wiejskim terenie zbudowali kilkadziesiąt tysięcy łacz.

 

Względnie czy ktoś wie do kogo uderzyć u podwykonawcy Warszawskiego zachodniego żeby to zweryfikować?

 

zdrowia,

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19180
  • 55371
  • 749

POPC, warszawski zachodni

@ko20 możesz porównać jeszcze z danymi zamieszczonymi na stronie UKE:

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

POPC, warszawski zachodni

Mi strona wysukiwarka.uke.gov.pl nie pokazuje nic nigdzie w całej polsce. Zakładam jakiś błąd na stronie, albo nie potrafię używać jej. Ale po ściągnięciu danych w Excellu mój adres figuruje jako w realizacji zaknczenie 20200901, a dane wydają się spójne z prezentowanymi na stronie https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

POPC, warszawski zachodni

@ko20 podaj nazwe ulicy to sprawdzimy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

POPC, warszawski zachodni

ulica kokosowa, strzeniówka.

 

Ale gdzie sprawdzisz?

Bo na stronie Orange o POPC nie ma adresu.

Na stronie UKE jest, choć w orygonalnej liście adresowej (sprzed 2-3lat) do ściągnięcia z strony CPPC, nie było. Co dziwne, na tej liście sprzed 2-3 lat było 90 domów do podłączenia, z około 300 białych plam we wsi. Teraz, na stonie UKE, widać prawie wszystkie domu "w realizaji",  co trochę dziwne, bo w ramach projektu minimalne pokrycie było rzedu 30%. Jakoś nie uwierze że Orange frontem do klientów i przed szereg się wyrywa.

Najchętnie bym wyrwał kontakt do podwykonawcy który to fizycznie robi, to byłaby pewna informacja.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

POPC, warszawski zachodni

@ko20 oto co wyskakuje na stronie UKE 

20200505_105616.png

 

20200505_105827.png

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

POPC, warszawski zachodni

Jak wspomniałem, strone UKE znam. Dziwi mnie tylko, że te dane są mocno niespójne z tym co co stało w papierach 3 lata temu. A nie chce se robić nadziei a ciężko mi uwierzyć że Orange samo z siebie 90domów zamieniło na 300 domów.

 

Dlatego pytanie było czy bywa tu jakiś pracownik Orange, który mógłby w pomarańczowych papierach to zweryfikować?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

POPC, warszawski zachodni

co do danych na wyszukiwarce UKE zgłoś to aby poprawili

ja tak zrobiłem i już dane w moim rejonie są aktualne. UKE szybko reaguje. przynajmniej w moim przypadku tak było 🙂

wg informacji które uzyskałem w UKE dane co do terminów wykonania instalacji są wiążące 🙂