Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC 2 miejscowość Lubsko

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

w uzupełnieniu dodam że w dzisiejszych planach nie ma Lubska nawet w styczniu 2021 i szczerze myślę że również wiosna niewiele zmieni. Pozdrowienia dla liczących limity danych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

POPC 2 miejscowość Lubsko

@Kustosz  skoro nie ma na styczeń to i kwiecień nierealny. Nie chcę być złym prorokiem, ale szybko przejście na bezlimitowe działanie nie nastąpi, chyba że u alternatywnego ISP

Anonim

Nie dotyczy

POPC 2 miejscowość Lubsko

Ja bym nie przywiązywał zbytnio wagi do wykazów miejscowości w "Planowane uruchomienie lokalnych pętli/podpętli abonenckich"
ponieważ to tylko plany i niektóre miejscowości mogą nie być tam uwzględnione a sieć może być wykonana np. w sąsiednich miejscowościach mojego miasta tak się stało - światłowód jest tam od paru miesięcy a nigdy nie był w tych plikach pdf; lub na odwrót jedna miejscowość miała plany na czerwiec tego roku - wiszą tylko kable ze stelażami ale nie ma splitterów lub OPP (to chyba to samo) przez co sieć nie działa.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 24
  • 0

POPC 2 miejscowość Lubsko

Maćku, chciałbym aby w moim przypadku rzeczywistość wyprzedzała plany. Nie mniej jednak póki co ani widu ani słychu. Do tej pory nikt nawet nie skontaktował się z gminą i mieszkańcami w sprawie uzgodnień. Czekam i mnie zalewa. pozdrawiam serdecznie