Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pół ulicy bez światłowodu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Dzień dobry, niecały rok temu ruszyła w mojej okolicy budowa przyłączeń do światłowodu obserwowałem postępy na mapie zasięgu Orange zostały wtedy podłączane wszystkie ulice w okolicy łącznie z moją. Tylko, że akurat na mojej ulicy podłączono tylko połowę domów a resztę ulicy zostawiano (około 20 budynków zostawiono). Czekajem myśląc, że to pewnie kwestia paru tygodni i podłączą mnie w końcu do upragnionej sieci. Niestety miesiące mijały i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Dzwoniłem na infolinie i pisałem z konsultantami, ale co chwila słyszałem tylko, że przepraszają, ale niestety nie ma możliwości podłączenia i nie planują na razie podłączenia mojego domu ani reszty ulicy. Więc wszystko stanęło na tym, że sąsiad dwa domy obok ma podłączenie do światłowodu a ja w raz z resztą ulicy nie mamy. Wie ktoś może czy jest jakaś szansa na podłączenie wreszcie tego Internetu?

23 ODPOW. 23

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1Podaj miasto i ulicę. Postaramy się coś sprawdzić, ale tylko informacje o statusie, a nie o terminach czy przyłączeniu wszystkich adresów


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Swarzędz ul.Staszica


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

To screen z uke.gov te fioletowe to zgłoszenia z domów, które zostały ominięte


uke.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1Sprawdzałeś czy Twój adres widnieje jako "w realizacji" na stronie gov.pl? Czy po porostu inwestycja utknęła?W jakiej odległości od Twojego adresu istnieje dobudowana infrastruktura? Na mapie zasięgu usługi są dostępne do nr 20 i 21


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Nie sprawdzałem statusu bo nie wiem jak i gdzie. A między 20 a moim jest jeden dom różnicy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1 jaka jest podbudowa w tej części ulicy która nie została ujęta w projekcie. Czy słupowa z podwieszkami czy podziemna?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

@agat13 Chodzi o prąd czy o światłowód


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pół ulicy bez światłowodu

@Rudy1 jak realizowany jest światłowód na tych dołączanych adresach? Jak biegną dotychczasowe usługi miedziane? Wkopane w ziemię czy po słupach ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Pół ulicy bez światłowodu

Pokaż szczegóły
@agat13 światłowód idzie pod ziemią tak samo jak te miedziane stare też pod ziemią natomiast prąd idzie na słupach