Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LTE (IPv6) na ASUS 4G-AC68U


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Orange LTE (IPv6) na ASUS 4G-AC68U

Ok dzięki serdeczne za pomoc, w wolnej chwili przetestuję różne opcje.

 

Mam na koniec 3 pytania, a 2 z nich niekoniecznie związane z moim tematem przewodnim, jeśli nie stanowiłoby to problemu to prosiłbym o odpowiedź, gdyż moja wiedza na temat Internetu i sieci jest mizerna...

 

1. Czy tą konfigurację APN - z nazwą internet zostawić, czy usunąć to całkowicie tak jak było wcześniej - przy jednym i drugim rozwiązaniu internet  chodzi bez problemu podobnie jak cała sieć.

2. Mam opcję ustawiania DDNS, czy jest sens w to się zagłębiać i uruchamiać klienta DDNS dla sieci?

3. Czy w przypadku repeaterów, lepiej żeby rozsyłane przez nie sieci funkcjonowały pod odrębnymi nazwami np. nazwasieci_rept_1, nazwasieci_rept_2, czy lepiej żeby funkcjonowały pod jedną wspólną nazwą bez tzw. podsieci? W tej chwili mam 2 repeatery i w sumie 6 sieci - sieć główna (2,4 GHz i 5 GHz), repeater 1 (2,4 i 5) i repeater 2 (2,4 i 5).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange LTE (IPv6) na ASUS 4G-AC68U

1. Jak działa internet, to bez różnicy.
2. DDNS przyda się jak byś potrzebował dostęp z zewnątrz. Nie wiem czy warto. Niekiedy może też być potrzebny Orange VPN https://www.orange.pl/view/vpn
3. Co do repeaterów - to zależy od konkretnych modeli. Ja osobiście polecam różne o ile działają na innych kanałach WIFI.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Orange LTE (IPv6) na ASUS 4G-AC68U

Ok dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam i miłego dnia.