Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Orange światłowód

Od początku pojawienia się usługi, monitorowanłem jej dostępność w mojej lokalizacji, bardzo szybko pojawiała się w pobliskich blokach, ale ciągle jej brakuje u mnie, teraz to jedyny blok w okolicy gdzie usługa jest niedostępna.
Ostatnio zacząłem szukać dlaczego tak jest, niestety konsultanci nic nie wiedzą, podobno mają zaznaczone, że ludzie dopytują o ten adres, ale zero konkretów.
Podpytałem w administracji bloku i okazało się, że Orange chciał wejść do bloku, jednak administracja nie zgodziła się, i trwają prace nad umową... Jak zacząłem naciskać na przyśpieszenie prac nad umową, to nieoficjalnie dowiedziałem się, że zarząd wspólnoty zamierza blokować wejście orange bo jest już wystarczająco dużo operatorów!

Nie wiem dlaczego Orange nie przyciśnie wspólnoty, chyba są jakieś regulacje prawne, chyba że Orange nie zależy na klientach?

Generalnie zależy mi na tej usłudze, i nie podoba mi się podejście wspólnoty, chętnie z nią powalczę, ale potrzebne było by jakieś współdziałanie ze strony Orange, bo obecnie ciężko się czegokolwiek dowiedzieć od konsultantów...

Czy jest ktoś z Orange kto pomorze w uzyskaniu tej usługi?
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange światłowód

Niestety poza zgłaszaniem zainteresowania nic w Orange nie zrobisz. Ew możesz poszukać w UKE czy trwa postępowanie w sprawie zgody na dostęp do budynku. Ale będzie trudne. Bo wspólnota to mieszkańcy więc i Ty. Jeśli większość nie chce, to przy małej ilości podłączeń to biznesowo może się nie opłacać.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Orange światłowód

Problem w tym, że niekoniecznie większość nie chce, bo to decyzją zarządu, która nie była konsultowana z mieszkańcami, a z drugiej strony trudno żeby ktoś 'chciał' usługę, jak sprawdza w Internecie i jest brak dostępności.