Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód vs POPC


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange światłowód vs POPC

Chciałbym się dowiedzieć jak ma się wiarygodność konsultantów do informacji zawartych na stronach gov.pl. Mianowicie na mapie iMapCloud Application (gugik.gov.pl) pod moim adresem zamieszczona jest informacja że projekt POPC.01.01.00-14-0034/17 jest w realizacji. Na stronie Lista projektów - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (polskacyfrowa.gov.pl) wg listy projektów ma się on zakończyć z dniem 29-04-2021. Generalnie wg tego projektu coś tam działają w okolicznych miejscowościach, ale wg konsultantów orendż nie ma żadnej informacji na temat rozbudowy w mojej lokalizacji.

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

Orange światłowód vs POPC

@PalinZ informacją o wykonywaniu projektu POPC jest ogólnie trudno. Czasem nie informują, czy wedla harmonogramu to miałoby jeszcze potrwać kilka miesięcy, a już roboty w toku...Czasem jednak informacja (niby wiążąca) ukazuje się na stronach gov.pl, ale beneficjent z różnych powodów usuwa dany rejon z projektu (np nierentowne poprowadzenie sieci w rejonie, brak podbudowy). Pisać do beneficjenta można, a nawet trzeba, ale z odpowiedzią krucho...Ja miałam mieć przyłącze  w lipcu, wrześniu i grudniu ubiegłego roku, a i ostatni termin marzec 2021 wydaje mi się nierealny. Polecam kontakt z handlowcem w miejscowości z okolicy,gdzie już jest FTTH,  który może sprawdzić lub wiedzieć coś więcej o terminie wykonania inwestycji u Ciebie...Poszukaj kontaktu w ogłoszeniach i u znajomych, którzy mają światłowód


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Orange światłowód vs POPC

@Palin Należy wierzyć liście projektów. Kosultant na infolinii będzie miał wiedzę dopiero jak usługi będzie można tam kierować.