Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

Witam, ostatnio udało mi się dowiedzieć o tym, iż mój adres załapał się do projektu POPC, dokładnie obszar Warszawski zachodni( POPC 1.1 - drugi konkurs, aktualizacja z 31 marca 2020). Z tego co się dowiedziałem adresy te są w tzw. 2 puli adresów co znaczy, że orange może podpiąć te adresy do światłowodu, ale wcale nie musi. Pytanie moje brzmi czy ktoś był w podobnej sytuacji, albo po prostu wie, czy jest szansa na to, że zostane przyłączony do światłowodu, a jeśli tak, to możliwie kiedy?

 

 

 

________________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

W tym obszarze zostały zrealizowane inwestycje np. w Dziekanowie Leśnym ul.Miła. Sprawdź czy na tej liście się znajduje. Ja mieszkam w drugiej części tej miejscowości i na razie w sprawie inwestycji cisza jak makiem zasiał. jak się czegoś dowiesz, daj znać


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

Informacje zaczerpnąłem z tej strony: https://cppc.gov.pl/po-polska-cyfrowa/po-pc-i-os/dzialania-1-1-wyeliminowanie-terytorialnych-roznic-...

 

w tej puli znajduje się mój adres, lecz np. w wyszukiwarce uke, nie ma mojego adresu w projekcie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

Na dwoje babka wróżyła. Taki Orange na pewno nie będzie budował tam gdzie to się nie opłaca i gdzie jest kilku klientów do uchwycenia a lista którą podałeś to takie zapchaj dziury po kilka adresów w różnych punktach. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

@Mati189 Na tej stronie są adresy dodatkowe - Orange może je podłączyć ale nie musi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Orange światłowód, POPC warszawski zachodni

Wczoraj wysłałem mailem formularz do Centrum Projektów Polska Cyfrowa z prośba o informację w sprawie mojego POPC. Zdziwienie moje osiągnęło apogeum, gdy otrzymałem odpowiedź, iż dziękują za kontakt i odpowiedzą na moje pytanie jak najszybciej będzie to możliwe. Już sam fakt, że odpowiedź była natychmiastowa (zapewne automat) zaskoczyła mnie totalnie. Oby tak dalej...