Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

Cześć, jakiś czas temu był w mojej miejscowości kładziony światłowód jednak tylko do szkoły. Natomiast natknąłem się na mapę od Centrum Projektów Polska Cyfrowa na której widnieje mój adres i jest napisane "w realizacji" mieszkam w Mała Słońca ul. Wiślana 6, 83-120. Czy istnieją jakieś informacje o przybliżonej dacie lub czy wgl będzie faktycznie to realizowane?   Pozdrawiam

 

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange Światłowód

@Shifciu faktycznie na mapce CPPC Twoj adres jest oznaczony jako w realizacji (w wyszukiwarce UKE go nie ma). Niestety nie ma go na liscie punktow przewidzianych do podlaczenia sieci swiatlowodowej. Co jakis czas sa oglaszane dodatkowe adresy tzw. "biale plamy" ktore moga, ale nie musza byc uwzglednione przy realizacji projektu. Twojego adresu nie ma rowniez tutaj.

Patrz punkt 46 obszar starogardzki. Nie ogloszono natomiast jeszcze adresow z czwartego konkursu. 

Sumujac to wszystko bylbym raczej sklonny stwierdzic ze na razie nie ma planowanej inwestycji pod Twoim adresem. 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

Szkoda bo miałem już nadzieję no ale najwidoczniej jeszcze nie powiem słynnego "future is now" 😄

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange Światłowód

@Shifciu jeżeli jest informacja o dacie realizacji, to warto sprawdzić jaka firma realizuje projekt i spróbować się z nią skontaktować. To będzie najdokładniejsze informacja.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

No właśnie nie ma daty a jest tylko "w realizacji" dlatego tutaj pytalem czy ktoś coś wie 🙂 na kilka maili pisałem już ale nie dostałem odzewu zgłaszałem też biała plamę ale nie wiem czy to coś daje

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

Beneficjent ORANGE POLSKA SPÓŁKA Akcyjna

Nazwa projektu starogardzki Orange Światłowód 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange Światłowód

@Shifciu to kiepska sprawa. W Orange nic się nie dowiesz, a użytkownicy NO bazują na informacjach z serwisów internetowych, tak jak Ty. Najlepiej, jak by się udało spotkać ekipę, która na miejscu będzie wykonywała prace. Od takiej ekipy więcej informacji można uzyskać. Ponieważ na stronach UKE brak jest informacji o realizacji budowy światłowodu, to obawiam realizacji prac i czy w ogóle się rozpoczną.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

No szkoda troche bo ostatnio jak kładli to jest szkoła podłączona przy głównej drodze a ja mam do niej 100m 🤣i od tamtego czasu walczę jak mogę o ten światłowód 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53244
  • 618

Orange Światłowód

Szkoła była podłączona w zakresie specjalnego programu dla edukacji. Podpowiem...czy puszka OPP jest tylko przy szkole,czy też na innych słupach? Czy na tym dystansie 100 metrów da takie stelaże zapasu kabla ftth że zwojami takiego czarnego przewodu? Czy w Twoim sąsiedztwie oprócz szkoły ktoś jeszcze miał założony net  po ftth? To widać bo takie cieniutkie przewody widać odchodzące od OPP. Czy na najbliższym słupie przebiega taki kabelek ż krzyżakiem zapasu?

Pytań dużo, ale to podpowie nam czy coś w stronę rozbudowy sieci przygotowano


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Orange Światłowód

Z tego co ja wiem to budynki które są blisko szkoły tj. Po drugiej stronie ulicy mają możliwość podłączenia światłowodu w ofercie Orange, stelaży kabla nie zaobserwowałem