Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinia na temat światłowodów - FHHT


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Opinia na temat światłowodów - FHHT

Proszę użytkowników światłowodów - FTTH - o udzielenie odpowiedzi na pytania:

1. Jakie macie wysokości pingów zarówno do polskich serwerów jak i zagranicznych - np. niemieckich czy hiszpańskich - wiem, że swojego czasu (gdy byłem jeszcze użytkownikiem neostrady kilka lat temu był problem z routingim i na stykach z telią)

2. jak ze stabilnością łącza - czy zdarzają się sytuację, że np. w nocy internet działa szybciej niż w dzień ?

3. jak z transferem ? czy zawsze jest stabilny ?

4. jak z działaniem serwisów typu netflix, apple, youtube - można poczytać wiele rzeczy na ten temat z przed jakiegoś czasu, pytanie jak jest teraz?

 

będę bardzo wdzięczny za odpowiedź ! 

 

pozdrawiam

 

 

3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Opinia na temat światłowodów - FHHT

Ad 1. - w Polsce zwykle 2 - 3 ms, rzadko więcej; Niemcy / Hiszpania - 40 - 50 ms; USA / Kanada - 90 - 140 ms

 

Ad 2. Jeśli, to minimalnie. Mam opcję 100MB (10 MB upload) i generalnie ile razy sprawdzam, to tyle jest (zwykle nawet do 10% więcej), niezależnie od pory dnia.

 

Ad 3. Raczej tak, nie zauważam jakichś problemów - choć ja nie pobieram ani nie wysyłam jakichś gigantycznych ilości danych.

 

Ad 4. Wszystko działa bez zastrzeżeń. Z Netfliksa korzystam na TV (łączność z FunBoksem po WiFi) i nie ma żadnych problemów.

 

Grodzisk Mazowiecki, światłowód założyli mi niecały rok temu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Opinia na temat światłowodów - FHHT

dzięki za odpowiedź! 

 

prosiłbym jeszcze kogoś o udzielenie odpowiedzi 😉

Anonim

Nie dotyczy

Opinia na temat światłowodów - FHHT

@marrconiJakiś czas temu byłem u znajomej i robiłem test przy pomocy telefonu na światłowodzie 100Mb

 http://www.speedtest.net/result/a/3046810418